Wzrok 

WzrokJest 13 produktów.

Produkty wspomagające wzrok mogą znacząco podnieść standard życia osoby starszej. W tej kategorii znajdują się m.in. opaski na oko, lupy i akcesoria do czytania, okulary, przyrządy do nawlekania igieł, zakraplacze do oczu, pęsety z lupą, przystawki telefoniczne, a także wiele innych praktycznych pomocy. Proponowane produkty spełniają rygorystycz...

Produkty wspomagające wzrok mogą znacząco podnieść standard życia osoby starszej. W tej kategorii znajdują się m.in. opaski na oko, lupy i akcesoria do czytania, okulary, przyrządy do nawlekania igieł, zakraplacze do oczu, pęsety z lupą, przystawki telefoniczne, a także wiele innych praktycznych pomocy. Proponowane produkty spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Pochodzą one od zaufanych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że niezawodnie posłużą przez długi czas. Gwarantujemy nie tylko szeroki wybór akcesoriów dla osób niedowidzących, ale również okazyjnie niskie ceny.


Oferowane opaski „ oddychające” na oko wyprodukowane zostały z lekkich i przepuszczających powietrzę tworzyw. Zmniejszają one poziom ciśnienia, a jednocześnie chronią oko w sposób kompleksowy. Zalecane są noszenia  po zabiegach.  Z wiekiem wzrok ulega osłabieniu, jednak nie oznacza to konieczności zrezygnowania z czytania. W naszym bogatym asortymencie można znaleźć zarówno klasyczne lupy, jak i modele, które można zawiesić na szyi. Szczególną uwagę warto również zwrócić na ledowe lampki książkowe.


Wspomaganie wzroku wymaga doboru odpowiednich okularów. Właśnie dlatego proponujemy okulary do czytania z wbudowaną lampką LED. W tej kategorii można znaleźć także okulary pryzmatyczne, które dedykowane są osobom leżącym. Dzięki nim chory o ograniczonej sprawności ruchowej nie musi rezygnować z czytania ulubionych książek, czy też czasopism. Oferujemy szereg produktów ułatwiających osobie niedowidzącej wykonywanie codziennych czynności życiowych np. szycie, przygotowanie herbaty, korzystanie z telefonu.

Więcej
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.