do tabletek 

do tabletekJest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 0 1 2 3 4 1 Opinia(e) 

  Gilotyna do tabletek to urządzenie do podziału leku dzięki, któremu bez problemu podzielisz nawet najtwardszą tabletkę, niezależnie od jej kształtu i wielkości. Metalowe ostrze i szkło powiększające sprawią, że z dużą precyzją dokonasz podziału tabletki.Ostrze podczas układania tabletki do podziału jest osłonięte. Nie ma możliwości skaleczenia się podczas...

  25,00 zł
  W magazynie
 • Zgniatacz do tabletek to idealne rozwiązanie dla osób o ograniczonej sprawności i sile w dłoniach. Ergonomiczna, wyprofilowana obudowa zapewnia pewny, silny chwyt obu części urządzenia. Przezroczyste dno pozwala sprawdzić czy lek jest już odpowiednio przygotowany do podania choremu.W obudowę wbudowany jest zamykany pojemnik na leki. 

  29,00 zł
  W magazynie
 • Pojemnik na leki, przecinak, zgniatacz, kubek na wodę  to wszystko w jednym produkcie- Combo. Mały, przydatny zbiór akcesoriów do przechowywania i obróbki leków. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy muszą przyjmować leki w domu jak i poza nim: w pracy, w podróży...

  28,00 zł
  W magazynie
 • Przyrząd do wyjmowania leków ułatwia otwieranie szczelnie zapieczętowanych „listków” z tabletkami.

  34,00 zł
  W magazynie
 • Gilotyna do tabletek Apex  to idealne  urządzenie do podziału tabletek. Metalowe ostrze pozwala  na  precyzyjne cięcie, wbudowana  osłona chroni  przed skaleczeniem podczas ustawiana tabletki. Przezroczysta obudowa umożliwia stałą kontrolę ułożenia tabletki.

  26,00 zł
  W magazynie
 • Przyrząd do wyjmowania tabletek pakowanych w blistry. Szybki i łatwy sposób segregowania tabletek.

  17,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.