pojemniki na leki 

pojemniki na lekiJest 16 produktów.

Pudełka i dozowniki na leki

Jeśli zdarza Ci się zapomnieć o wzięciu ważnych leków lub masz problem z zapamiętaniem, w jakie dni powinieneś brać odpowiednie tabletki, pomocny okaże się dozownik na leki. To praktyczne pudełko możesz zabrać ze sobą wszędzie, ponieważ jego rozmiary są stosunkowo niewielkie. Dozownik na leki posiada odpowiednie prze...

Pudełka i dozowniki na leki

Jeśli zdarza Ci się zapomnieć o wzięciu ważnych leków lub masz problem z zapamiętaniem, w jakie dni powinieneś brać odpowiednie tabletki, pomocny okaże się dozownik na leki. To praktyczne pudełko możesz zabrać ze sobą wszędzie, ponieważ jego rozmiary są stosunkowo niewielkie. Dozownik na leki posiada odpowiednie przegrody na każdy dzień tygodnia (istnieją również warianty na pory dnia), co zdecydowanie ułatwi Tobie oraz Twoim bliskim codzienne czynności. Dla zapominalskich przygotowaliśmy również pojemniki ze specjalnym alarmem. Nasze kasetki są niezwykle estetyczne – ich wyraziste kolory pozwalają zapamiętać o wzięciu odpowiednich lekarstw. Ważną zaletą każdego oferowanego przez nas dozownika na leki jest atrakcyjna cena.

Pojemnik na leki z alarmem to doskonałe rozwiązanie dla osób, które często zapominają o spożyciu tabletek. Posiadając tego rodzaju dozownik, mamy pewność, że nie przeoczymy żadnej porcji. Dodatkowo będziemy mieć gwarancję, że zażyliśmy wszystkie leki.

Z pewnością każdy miał w życiu sytuację, kiedy zastanawiał się, czy zażył kapsułkę, czy też nie. Pamięć bywa zawodna niezależnie od wieku. Posiadając praktyczne pudełko na leki , ułatwimy sobie codzienne funkcjonowanie. Unikniemy w ten sposób wielu nieprzyjemnych, a nawet groźnych konsekwencji zdrowotnych.

Proponowane przez nas pojemniki na leki na cały tydzień to akcesoria wysokiej jakości . Nie musimy więc obawiać się, że już po kilku tygodniach przestaną one odgrywać swoją rolę. Każdy pojemnik na leki jest trwały i odporny na zniszczenia . Możemy wrzucić go do torebki, czy też plecaka, jeśli zażywamy leki również poza domem. Warto również wspomnieć o napisach odpornych na ścieranie. Jest to najlepsza inwestycja na długi czas.

Dlaczego warto wybrać pojemniki na leki z naszej oferty?

Specjalistyczne pudełko na leki wykonane jest z atestowanych tworzyw . Nie wchodzą one więc w reakcję z medykamentami, a tym samym nie obniżają ich skuteczności. Proponowane przez nas pojemniki na leki dostępne są w wielu wariantach , a więc bez trudu można znaleźć coś odpowiedniego do własnych potrzeb. Podczas podejmowania decyzji należy określić przede wszystkim ilość dziennych porcji leków. Duże znaczenie ma również to, czy chcemy wydzielać tabletki na jeden dzień, czy potrzebujemy pojemnika na cały tydzień. Warto skorzystać z tygodniowych pojemników na leki.

Kto potrzebuje pojemników na leki?

Przykładowo pojemniki na leki dla seniora posiadają pojemne przegródki, które ułatwiają włożenie i wyciągnięcie tabletek. Nie ma również ryzyka, że kapsułki zmieszają się ze sobą. Dużą popularnością cieszą się kasetki na dwie lub trzy pory dnia. Są one niezwykle uniwersalne pudełka na leki rano wieczór . Chętnie sięgają po nie osoby nie tylko przewlekle chore, ale również przeziębione.

Warto wspomnieć, że w naszej ofercie można znaleźć pudełko na leki z alarmem . Jest to produkt zaawansowany pod względem technologicznym. Gwarantuje on pełną swobodę i komfort użytkowania. Nasz pojemnik na lekarstwa z alarmem poinformuje nas o konieczności zażycia leków. Taki dozownik odlicza czas pomiędzy dawkami . Jest to szczególnie dobre rozwiązanie w przypadku seniorów, ale nie tylko.

Kolorowe pudełko na leki to skuteczny sposób na to, aby usprawnić codzienne życie. Produkty w naszej ofercie spełniają wszystkie obowiązujące standardy. Ich plusem jest również korzystna cena zakupu. Nie musisz już szukać pojemników na leki w aptekach, allegro czy sklepach biedronka, u nas bowiem znajdziesz pudełka prosto od producenta. Szczególną uwagę warto zwrócić na ozdobne pudełko na leki tygodniowe . Jest ono nie tylko funkcjonalne, ale również dekoracyjne. Warto wręczyć je bliskiej nam osobie, np. seniorowi, która zmuszona jest przyjmować leki każdego dnia.

Tygodniowe kasetki na leki rekomendowane są także osobom, które żyją w pośpiechu. Natłok obowiązków sprawia, że leki przyjmujemy szybko i bez zastanowienia. W ten sposób możemy przeoczyć dawkę lub ją podwoić. Duży pojemnik na lekarstwa wyeliminuje ten problem. W wolnej chwili możemy rozplanować wszystkie porcje. Jeśli mamy zamiar korzystać z niego poza domem, to zwróćmy uwagę, czy posiada on specjalną blokadę przed niekontrolowanym otworzeniem. Jest to również zabezpieczenie przed dziećmi.

Więcej
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.