ochraniacze 

ochraniaczeJest 4 produktów.

Właściwa ochrona opatrunku czy gipsu to podstawa. Szczególne zagrożenie stanowi woda. To właśnie ona może trwale uszkodzić opatrunek. Właśnie dlatego warto jest zakupić ochraniacze do kąpieli. Występują one zarówno w wersji na rękę  jak i na nogę. Dodatkowo są  różnej długości  Każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Warto wspomnieć, że w n...

Właściwa ochrona opatrunku czy gipsu to podstawa. Szczególne zagrożenie stanowi woda. To właśnie ona może trwale uszkodzić opatrunek. Właśnie dlatego warto jest zakupić ochraniacze do kąpieli. Występują one zarówno w wersji na rękę  jak i na nogę. Dodatkowo są  różnej długości  Każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Warto wspomnieć, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty zaufanych marek, co zmniejsza ryzyko nieudanego zakupu.

Wodoodporne osłonki na gips

Każdy ochraniacz na gips czy opatrunek do kąpieli jest w pełni wodoodporny. Ponadprzeciętna szczelność chroni przed przedostaniem się wilgoci do opatrunku. Opisywane ochraniacze do kąpieli są idealne dla tych, którzy chcą zagwarantować sobie maksimum swobody oraz komfortu. Bez zbędnych utrudnień można wziąć kąpiel w wannie, czy też skorzystać z kąpieli. Oczywiście ochraniacz na gips do kąpieli można stosować wielokrotnie. Po użyciu wystarczy jedynie go osuszyć. Jest to inwestycja, która opłaca się najbardziej. Profesjonalne ochraniacze do kąpieli zapewniają o wiele wyższą wygodę  niż osłonki wykonane samodzielnie.

Ochraniacze do kąpieli - szeroki wybór produktów

Ochraniacze do kąpieli występują w wielu różnych wariantach. Wszystko zależy od tego, gdzie znajduje się gips. Można znaleźć osłonki na rękę do łokcia, rękę do barku, nogę do kolana, nogę do biodra. Ze względów higienicznych warto podkreślić, że każdy ochraniacz na gips do kąpieli powinien być użytkowany wyłącznie przez jedną osobę. Produkty charakteryzują się wysoką trwałością, a więc nie trzeba obawiać się ich przedwczesnego uszkodzenia lub zniszczenia.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Ochraniacze do kąpieli są niezbędne do tego, aby móc funkcjonować  swobodnie. Wykonywanie codziennych czynności higienicznych stanie się o wiele łatwiejsze. Wszystkie dostępne produkty zostały wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Ochraniacz na gips do kąpieli - wysoki komfort użytkowania

Ochraniacz na gips do kąpieli pozostaje w stabilnym położeniu tak długo, jak tego potrzebujemy. Zapewnia nam to specjalna membrana wbudowana w ochraniacz. Nie musimy obawiać się, że zsunie się on pod wpływem działania wody. Gips czy inny opatrunek będzie kompleksowo zabezpieczony na okres kąpieli.

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.