Przyrząd do mycia ciała

OL0153

Nowy produkt

Przyrząd do mycia ciała zaprojektowany tak,by można było łatwiej sięgnąć w każde miejsce na ciele bez nadwyrężania rąk, ramion i barków. Zdejmowane elementy czyszczące myją efektywnie nie wchłaniając jednocześnie wody.Szczególnie polecany dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

74,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Przyrząd do mycia ciała jest tak zaprojektowany, by można było łatwiej sięgnąć w każde miejsce na ciele bez nadwyrężania rąk, ramion i barków. Zdejmowane elementy czyszczące myją efektywnie, nie wchłaniając jednocześnie wody. Owalny uchwyt posiada powierzchnię umożliwiającą pewny chwyt. Nowy, atrakcyjny wygląd oraz wysoka jakość wykonania sprawia, że jego używanie to  wygoda i przyjemność.Przyrząd do mycia ciała szczególnie polecany jest dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Długość:  38 cm

Waga: 112 g

Elementy czyszczące wykonane są z nylonu, który można prać w pralce w temperaturze 60ºC.

Przyrząd do mycia ciała jest jednym z elementów zestawu pielęgnacyjnego Beauty,  szwedzkiej firmy Etac.Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.