Przyrząd do mycia ciała

OL0153

Nowy produkt

Przyrząd do mycia ciała zaprojektowany tak,by można było łatwiej sięgnąć w każde miejsce na ciele bez nadwyrężania rąk, ramion i barków. Zdejmowane elementy czyszczące myją efektywnie nie wchłaniając jednocześnie wody.Szczególnie polecany dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Więcej szczegółów

69,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Przyrząd do mycia ciała jest tak zaprojektowany, by można było łatwiej sięgnąć w każde miejsce na ciele bez nadwyrężania rąk, ramion i barków. Zdejmowane elementy czyszczące myją efektywnie, nie wchłaniając jednocześnie wody. Owalny uchwyt posiada powierzchnię umożliwiającą pewny chwyt. Nowy, atrakcyjny wygląd oraz wysoka jakość wykonania sprawia, że jego używanie to  wygoda i przyjemność.Przyrząd do mycia ciała szczególnie polecany jest dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Długość:  38 cm

Waga: 112 g

Elementy czyszczące wykonane są z nylonu, który można prać w pralce w temperaturze 60ºC.

Przyrząd do mycia ciała jest jednym z elementów zestawu pielęgnacyjnego Beauty,  szwedzkiej firmy Etac.Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.