Przyrząd do mycia włosów

OL0154

Nowy produkt

Charakteryzujący się ergonomicznym kształtem przyrząd do mycia włosów  na rękojeści to doskonały wybór zwłaszcza dla osób starszych, pozostających w niedyspozycji ruchowej oraz cierpiących na dolegliwości kostno-stawowe.Rękojeść myjki pokrywa antypoślizgowy materiał ,dzięki któremu przyrząd dobrze trzyma się dłoni. Przyrząd nie absorbuje wody. Jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

59,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Charakteryzujący się ergonomicznym kształtem przyrząd do mycia włosów na rękojeści to doskonały wybór zwłaszcza dla osób starszych, pozostających w niedyspozycji ruchowej oraz cierpiących na dolegliwości kostno-stawowe.

Ta myjka do włosów , zaprojektowana w ten sam, ergonomiczny sposób co inne produkty firmy Etac z serii pielęgnacyjnej Beauty sprawia, że użytkownik bezproblemowo umyje włosy czy wykona masaż głowy, nie naciągając mięśni rąk, ramion i barków.

Rękojeść myjki pokrywa antypoślizgowy materiał , dzięki któremu przyrząd dobrze trzyma się dłoni i nie wysuwa się z niej podczas kontaktu z wodą i z szamponem. Część myjąca wykonana jest z przyjaznych dla skóry materiałów zapewniających dokładne umycie włosów .

Przyrząd nie absorbuje wody. Jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Łatwy w użytkowaniu, higieniczny, pomoże w dokładnej pielęgnacji włosów bez przymusu wykonywania wymagających ruchów, które wielekroć bywają bardzo bolesne dla osób borykających się z rozmaitymi problemami narządu ruchu.

Długość:  36 cm

Waga: 112 g

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty powiązane