Wielofunkcyjny uchwyt

OL0205

Nowy produkt

Używanie pilniczka do paznokci, maszynek do golenia o cienkiej rączce  u osób z dysfunkcjami palców dłoni jest zwykle niemożliwe, wielofnkcyjny uchwyt jest rozwiązaniem tego problemu. Ergonomicznie wyprofilowany dwustronny uchwyt  sprawi, że mocne i bezpieczne trzymanie w dłoni tych i innych  przedmiotów o cienkiej rękojeści nie będzie już problemem.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

34,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Używanie pilniczka do paznokci, maszynek do golenia o cienkiej rączce u osób z dysfunkcjami palców dłoni jest zwykle niemożliwe. Uchwyt wielofunkcyjny jest tu rozwiązaniem. Dwustronny uchwyt wielofnkcyjny można wykorzystać do  wielu  przedmiotów, z których korzystamy każdego dnia. Szerszy koniec uchwytu może służyć np.do włożenia szczoteczki do zębów lub maszynki do golenia, cieńszy -pilniczka.

Ergonomicznie wyprofilowany uchwyt wielofunkcyjny sprawi, że mocne i bezpieczne trzymanie w dłoni tych i innych  przedmiotów o cienkiej rękojeści, nie będzie już problemem.

Dwustronny uchwyt wielofunkcyjny jest jednym z elementów zestawu pielęgnacyjnego Beauty, szweckiej firmy Etac.

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.