Pomocnik do ubierania się EZ

HU0101

Nowy produkt

Pomocnik do ubierania się łączy w sobie dwie funkcje

  • chwytaka do ubierania się w kształcie litery "S"
  • łyżki do butów

Dużym atutem pomocnika do ubrań jest to, że daje możliwość samodzielnego ubierania się i zakładania butów bez konieczności asysty innej osoby

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Chwytak do ubierania się to doskonałe rozwiązanie dla osób, które ze względu na wiek lub stan zdrowia mają kłopoty ze sprawnością ruchową. Urządzenie polecane jest niepełnoprawnym i osobom borykającym się z dolegliwościami bólowymi kończyn i kręgosłupa, stanami zwyrodnieniowymi stawów, reumatyzmem, a także osobom, które przeszły urazy i kontuzje okolic pleców, barków, bioder, kończyn.

Pomocnik do ubierania będzie niezawodną pomocą w przypadku ograniczonej możliwości schylania się, wykonywania skrętów tułowia oraz podnoszenia rąk i nóg. Jak wiadomo, takie ruchy towarzyszą czynności ubierania i rozbierania się oraz zakładania obuwia, dlatego niejednokrotnie sprawia ona osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym duży problem. Wyróżniający się sprawdzoną, ergonomiczną konstrukcją pomocnik do ubierania się pozwala w sposób bezbolesny i prosty założyć i zdjąć poszczególne elementy odzieży.

Dużym atutem pomocnika do ubrań jest to, że daje możliwość samodzielnego ubierania się i zakładania butów bez konieczności asysty innej osoby. Dzięki temu lekkiemu i poręcznemu urządzeniu, łatwo i bez przymusu wykonywania bolesnych lub niedogodnych ruchów można zakładać i zdejmować koszule, bluzki, swetry, kurtki i płaszcze, spodnie i spódnice, skarpety i buty.

Niezawodny i niedrogi chwytak do ubierania się to gwarancja komfortu i samodzielności pacjenta przy wykonywaniu jednej z podstawowych codziennych czynności. Przyrząd wyposażony jest w dwie przydatne końcówki – w kształcie litery S do wkładania elementów odzieży oraz łyżki do butów. Antypoślizgowa powierzchnia ułatwia użytkowanie, a zastosowany materiał i kształt dają gwarancję bezpieczeństwa.

Długość: 610 mm; Waga 142 g.

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.