Chwytak RevoReach

HD0364

Nowy produkt

Elegancki i nowoczesny RevoReach został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Wykorzystano tu zasady ergonomii, dzięki czemu produkt jest wygodny w użyciu. Lekki i dobrze wyważony zapewnia pewny chwyt i optymalną kontrolę przy podnoszeniu produktu.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

82,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Elegancki i nowoczesny RevoReach został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Wykorzystano tu zasady ergonomii, dzięki czemu produkt jest wygodny w użyciu. Lekki i dobrze wyważony zapewnia pewny chwyt i optymalną kontrolę przy podnoszeniu produktu .

Jako jedyny z chwytaków posiada obrotowe szczęki, co pozwala nam na ustawienie pozycji szczęk w zależności od rozmiarów i kształtu przedmiot tak, by z łatwością można było ten przedmiot uchwycić i przenieść.

Najważniejsze cechy:

- Ergonomiczny uchwyt zmniejsza napięcie palców i nadgarstka

- Wyprofilowana, antypoślizgowa rączka zapewnia pewny    chwyt

- Solidna konstrukcja daje bezpieczeństwo i trwałość

- Antypoślizgowa powłoka szczęki zapewnienia dodatkową przyczepność podczas podnoszenia przedmiotów

- Obrotowa głowica szczęk możne być ustawiana pod dowolnym kątem względem rączki w krokach co 30⁰.

- Długość chwytaka : 81cm

RevoReach posiada również innowacyjny mechanizm blokujący, który pozwala na zablokowanie przedmiotu w szczęce, pozwalając użytkownikowi skoncentrować swoje wysiłki na przeniesieniu obiektu, a nie utrzymaniu ich w uchwycie. Ponadto mechanizm ten pozwala na:

• założenie blokady na szczęki, przez przekręcenie kciukiem bądź drugą ręką rygla przy rączce, co pozwoli użytkownikowi na zablokowanie przedmiotu w szczękach chwytaka

• automatyczne blokowanie szczęk. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ma zbyt słaby uścisk dłoni by pewnie złapać przedmiotu i utrzymać go przez czas przenoszenia 

• zablokowanie szczęk w połowie, tak że mają mniejszy zakres rozwarcia, co szczególnie jest przydatne przy zabieraniu mniejszych przedmiotów i umożliwia podnoszenie przedmiotów z ciasnych przestrzeni.

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

 

 

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.