Gilotyna do tabletek- przecinak

CA0100

Nowy produkt

Gilotyna do tabletek to urządzenie do podziału leku dzięki, któremu bez problemu podzielisz nawet najtwardszą tabletkę, niezależnie od jej kształtu i wielkości. Metalowe ostrze i szkło powiększające sprawią, że z dużą precyzją dokonasz podziału tabletki.Ostrze podczas układania tabletki do podziału jest osłonięte. Nie ma możliwości skaleczenia się podczas ustawiania tabletki do podziału.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

22,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Gilotyna do tabletek- urządzenie do podziału tabletek dzięki, któremu bez problemu podzielisz nawet najtwardszą tabletkę, niezależnie od jej kształtu i wielkości.

Metalowe ostrze i szkło powiększające sprawią, że z dużą precyzją dokonasz podziału tabletki.

Kształt tabletki nie  stanowi już  problemu, możesz dzielić  tabletki podłużne jak i okrągłe. Specjalna konstrukcja przecinacza do tabletek ułatwia podział nawet najtwardszej tabletki na 2 lub 3 części (przy tabletkach podłużnych).

Części obudowy  gilotyny do leków nad miejscem na tabletki jest tak wyprofilowane,że  stwarza  szkło powiększające, które umożliwia nam  sprawdzenie ułożenia nawet najmniejszej tabletki, zgodnie z potrzebą jej podziału.

Przecinak do leków ma  również wbudowane  ruchome "łapki", które uniemożliwiają przesuwanie  się tabletki pod wpływem nacisku podczas przecinania, co gwarantuje nam dokładny podział tabletki.

To urządzenie do  dzielenia tabletek posiada wyprofilowaną, metalową bardzo ostrą  gilotynkę, która podczas układania tabletki do podziału jest osłonięta. Nie ma możliwości skaleczenia się podczas wkładania i ustawiania tabletki.

Dostępne kolory podstawy: fiolet, jasna zieleń, morski.

Przy wysyłce kolor wybierany jest losowo.

Recenzje Recenzje (0)

Na podstawie 0 recenzji - 0 1 2 3 4 0/5

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.