Poduszka obrotowa

AR0151

Nowy produkt

Miękka, elastyczna i wygodna poduszka obrotowa, to idealne rozwiązanie do  wykorzystania wszędzie tam gdzie należy wykonać obrót przy zmianie pozycji. Umożliwia obrócenie się w pozycji siedzącej w zakresie 360 stopi. Ułatwia obrót, tym samym wstawanie od stołu, biurka czy wsiadanie/wysiadanie z samochodu nie będzie już stanowić problemu.Średnica poduszki: 44 cm

 


Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Miękka, elastyczna i  wygodna poduszka obrotowa, idealna do wykorzystania na siedzeniu w samochodzie, krześle czy łóżku przy problemach z obracaniem się. Dzięki niej w pozycji siedzącej można swobodnie obracać się wokół własnej osi.
Ułatwia obrót, tym samym wstawanie od stołu, biurka czy wsiadanie/wysiadanie z samochodu nie będzie już stanowić problemu.
Podstawa poduszki obrotowej pokryta jest materiałem antypoślizgowym, zaś siedzenie tapicerowane w celu zwiększenia komfortu.

Zalety poduszki obrotowej:

  • umożliwia obrócenie się w pozycji siedzącej w zakresie 360 stopni bez nadmiernego nadwyrężania mięśni i stawów
  • idealne rozwiązanie dla osób starszych, które mają problemy ze wstawaniem np. od stołu lub wsiadaniem/wysiadaniem z pojazdu- wszędzie tam gdzie należy wykonać obrót przy zmianie pozycji
  •  wykonana z materiałów o wysokiej jakości, co zapewnia jej wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.
  •  zaprojektowana tak, by mogła być kładziona na do każdy rodzaj siedziska bez obawy o uszkodzenie podstawy

Średnica poduszki: 44 cm

 Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.