Przyrząd do higieny intymnej

AL0251

Nowy produkt

Opracowany przez specjalistów terapii zajęciowej przyrząd do higieny intymnej pozwala osobie z ograniczoną sprawnością ruchową na wykonanie niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych po zakończeniu czynności fizjologicznych. Można wykorzystywać  papier toaletowy jak i wilgotne chusteczki. Nie zawiera lateksu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

169,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Przyrząd do higieny intymnej sprawdzi się w przypadku ograniczeń ruchowych będących następstwem zaawansowanego wieku, otyłości, urazów aparatu ruchu albo niepełnosprawności. Higieniczny i funkcjonalny zapewnia komfort użytkowania oraz pozwala na samodzielne wykonywanie przez pacjenta najbardziej intymnych czynności w toalecie.

Opracowany przez specjalistów terapii zajęciowej przyrząd do higieny intymnej pozwala chorej lub starszej osobie z ograniczoną sprawnością ruchową na wykonanie niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych po zakończeniu czynności fizjologicznych. Jego unikalna konstrukcja zapewnia pełną higieniczność i wygodę.

Działanie urządzenia polega na umieszczeniu w środku papieru toaletowego lub nawilżanych chusteczek, a następnie na wyczyszczeniu miejsc intymnych. Odpowiednia długość i anatomiczny kształt przyrządu zapewniają bezproblemowy dostęp do intymnych okolic ciała bez efektu podrażnień skóry. Solidna końcówka dobrze przytrzymująca chusteczki lub papier jest zaś gwarancją wysokiej funkcjonalności i niezawodności. Ponadto przyrząd do higieny intymnej pozwala pozbyć się zużytych materiałów toaletowych bez konieczności ich dotykania. Urządzenie jest opróżniane poprzez przyciśnięcie jego górnej części.

Wykonany z materiałów bezpiecznych dla skóry, łatwy w czyszczeniu, higieniczny, niezawodny przyrząd do higieny intymnej będzie nieocenionym ułatwieniem podczas czynności toaletowych dla osób niepełnosprawnych, starszych, mających urazy okolic barków, kręgosłupa oraz dla osób otyłych.

Nie zawiera lateksu.

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.