Gumowe majtki dla dorosłych na basen Zobacz większe

Ochrona na pieluchy do basenu-majtki gumowe dla dorosłych

Nowy produkt

Gumowe majtki dla dorosłych do basenu

w formie bezbarwnej bielizny, wykonane są z tworzywa polimerowego. Szczególnie polecane osobom  pampersowanym korzystającym z  rehabilitacji wodnej. Ta wodoszczelna ochrona na pieluchy do basenu zapewnia komfort i poczucie czystości - chroni przed wymianą płynów.

Więcej szczegółów

98,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Gumowe majtki dla dorosłych do basenu zakładane na pieluchy są doskonałą ochroną przed niepożądaną wymianą płynów w trakcie korzystania z rehabilitacji wodnej .

Wykonane z przeźroczystego, wodoszczelnego materiału- tworzywa polimerowego są gwarancją zachowania higieny podczas wodnych zabiegów.

Te wodoszczelne majtki basenowe dla dorosłych skutecznie uniemożliwiają wymianę płynów i nieczystości. Wykończenia w pasie i przy nogawkach w postaci gumek stanowią dodatkowe zabezpieczenia.

Gumowe majtki dla dorosłych do basenu są wielokrotnego użytku.

Przed zakupem wybierz odpowiedni dla siebie rozmiar wodoszczelnej ochrony na pampersy korzystając z tabeli:

(miarę bierzemy po założeniu pampersa na wysokości bioder)

RozmiarPrzedział
S60-90 cm
M70-98 cm
L80-112 cm

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.