Ochrona na pieluchy do basenu-spodenki gumowe dla dorosłych

Nowy produkt

Wodoodporne spodenki dla dorosłych do basenu

Wodoodporne spodenki wykonane ze zmiękczonego polimeru nadają się zarówno do pielęgnacji nietrzymania moczu, jak i stolca.  Szczególnie polecane osobom  pampersowanym korzystającym z  rehabilitacji wodnej. Ta wodoszczelna ochrona na pieluchy do basenu zapewnia komfort i poczucie czystości - chroni przed wymianą płynów.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 1 - liczba ocen

Oceny
0 1 2 3 41
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

119,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Wodoodporne spodenki dla dorosłych do basenu zakładane na pieluchy są doskonałą ochroną przed niepożądaną wymianą płynów w trakcie korzystania z rehabilitacji wodnej .

Wykonane z przeźroczystego, miękkiego i wodoszczelnego materiału- tworzywa polimerowego są gwarancją zachowania higieny podczas wodnych zabiegów.

Te wodoszczelne majtki basenowe dla dorosłych skutecznie uniemożliwiają wymianę płynów i nieczystości. Wykończenia w pasie i przy nogawkach w postaci gumek stanowią dodatkowe zabezpieczenia.

Gumowe majtki basenowe są niezbędne do tego, aby zapobiec niekontrolowanej wymianie płynów oraz nieczystości w wodzie. Jest to opcja szczególnie kierowana do osób biorących udział w rehabilitacji wodnej. Proponowane zabezpieczenie zapewnia komfort oraz swobodę ruchów podczas kąpieli. Ochraniacz zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie przemieszczał się podczas użytkowania oraz wykonywania zabiegów i ćwiczeń.

Majtki basenowe ze szczelnego tworzywa

Opisywane spodenki na basen zostały wykonane z certyfikowanego tworzywa polimerowego. Gwarantuje ono stuprocentową szczelność. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie posiada w sobie żadnych toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie. Warto wspomnieć, że proponowany model posiada specjalne zabezpieczenia w pasie oraz na nogawkach. Dodatkowe gumy przylegają do ciała, jednak nie wywołują ucisku oraz dyskomfortu. Chronią przed wyciekaniem nieczystości na zewnątrz. W wodzie jest miękka i elastyczna.

Niezawodne zabezpieczenie  

Opisywana osłonka na pampersa dla osoby starszej czy z niepełnosprawnością cechuje się wyjątkową trwałością oraz odpornością na uszkodzenia. Jest to produkt wielokrotnego użytku. Czyszczenie przebiega sprawnie oraz bezproblemowo, co stanowi niewątpliwą zaletę. Plusem jest również fakt, że nawet intensywne użytkowanie nie stanowi zagrożenia dla wytrzymałego tworzywa. Zakładanie oraz zdejmowanie na pampersa ochraniaczy na basen również nie stanowi wyzwania. Bardzo ważne jest to, aby wybrać odpowiedni rozmiar produktu.

Gumowe spodenki dla dorosłych do basenu są wielokrotnego użytku.

Przed zakupem wybierz odpowiedni dla siebie rozmiar wodoszczelnej ochrony na pampersy korzystając z tabeli:

(miarę bierzemy po założeniu pampersa na wysokości bioder)

RozmiarPrzedział
S60-90 cm
M70-98 cm
L80-112 cm

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Powiązane wpisy na blogu

Recenzje Recenzje (1)

Recencji: 1 - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
Ocena: 0 1 2 3 4

produkt o wysokiej jakości, doskonale spełnia swoją rolę, dobrze przylega i ochrania podczas rehabilitacji wodnej


Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.