Drabinka łóżkowa

Nowy produkt

Drewniana drabinka ułatwiająca osobom starszym oraz osobom o obniżonej sprawności fizycznej podnoszenie się z pozycji leżącej do siedzącej.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Drewniana drabinka ułatwiająca osobom starszym oraz osobom o obniżonej sprawności fizycznej podnoszenie się z pozycji leżącej do siedzącej.

Pacjent może podciągać się na kolejnych szczeblach drabinki, na zmianę chwytając kolejne drążki wykorzystując w ten sposób posiadane możliwości fizyczne do samodzielnego podniesienia się do pozycji siedzącej.

Ćwicząc na drabince muskulatura rąk i ramion zostaje wzmocniona, tym samym zwiększa się zasób sił pacjenta motywując go do pracy nad swą sprawnością fizyczną.

W razie potrzeby osoba pielęgnująca może wspierać głowę i klatkę piersiową chorego, jego kooperacja zmniejsza jednak fizyczne obciążenie personelu, w szczególności odciąża plecy pielęgniarza.

Produkt dostępny w 2 modelach :

I - długość 160cm, szerokość 32cm (6 drażków)

II - długość 130cm, szerokość 13cm (5 drążków z anatomicznym uchwytem)

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.