Bransoletka dla cukrzyka

EA0110

Nowy produkt

Bransoletka dla cukrzyka ze stali nierdzewnej z wygrawerowanym napisem DIABETIC to jedna z form pomocy dla osób chorujących na cukrzycę. Dzięki niej, w przypadku zasłabnięcia, utraty przytomności, gdy nie ma kontaktu z chorym szybko może nadejść właściwa pomoc.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 1 - liczba ocen

Oceny
0 1 2 3 41
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Bransoletka informacyjna ze stali nierdzewnej dla diabetyka.

Bransoletka informacyjna dla diabetyka , to jedna z form pomocy dla osób chorujących na cukrzycę. Dzięki niej, w przypadku zasłabnięcia, utraty przytomności, gdy nie ma kontaktu z chorym szybko może nadejść właściwa pomoc.

Graficzny znak medyczny wkomponowany w bransoletkę to pierwsza rzucająca się w oczy informacja o możliwości chorobowej przyczynie zasłabnięcia czy złego samopoczucia. Wygrawerowany zaś napis DIABETIC umieszczony pod znakiem medycznym, jest dalszym wskazaniem do właściwej formy pomocy.

Długość całkowita bransoletki to 22cm.

Jest możliwość regulacji długości bransoletki przez zdjęcie oczek łańcuszka.

Bransoletka dla diabetyków z napisem DIABETIC

Srebrna bransoletka dla cukrzyka to produkt, który może uratować życie. Informuje on otoczenie o tym, że niezbędne jest szybkie wezwanie pomocy. Bransoletka dla cukrzyków jest pomocna w przypadku zasłabnięcia w miejscu publicznym. W sytuacji, gdy z chorym nie ma żadnego kontaktu, taka biżuteria daje wyraźny sygnał. Nie ma wątpliwości, że utrata przytomności nastąpiła ze względu na zły stan zdrowia, a nie z powodu np. upojenia alkoholowego. Oczywiście bransoletka dla cukrzyka posiada niezbędne oznaczenia, czyli znak medyczny. Rzuca się on w oczy już na pierwszy rzut oka. Ponadto produkt posiada wygrawerowany napis "Diabetic", co ułatwia wybór odpowiedniej formy pomocy. Bransoletka dla cukrzyków to również wsparcie dla medyków. Niemal natychmiast mogą oni podjąć właściwe działania. Pamiętajmy, że w przypadku zasłabnięcia liczy się czas. Im szybciej zostanie zweryfikowany powód utraty przytomności, tym lepiej.

Doskonała jakość wykonania bransoletek dla cukrzyków

Wszystkie proponowane przez nas bransoletki dla diabetyków są wykonane z wysokojakościowych tworzyw. Modele ze stali nierdzewnej pozostaną w perfekcyjnym stanie przez długie lata. Na ich stan nie wpływa wilgoć, czy też inne czynniki otoczenia. Nie trzeba więc zdejmować bransoletki podczas wykonywania codziennych czynności. Zmniejsza to ryzyko tego, że zapomnimy o jej ponownym założeniu.

Każda bransoletka dla cukrzyków posiada wygodne i niezawodne zapięcie. Swobodnie można regulować jej obwód do własnych wymagań. Ważne jest to, aby srebrna bransoletka dla cukrzyków była dopasowana do nadgarstka. Dzięki temu nie zsunie się z dłoni.

Recenzje Recenzje (1)

Recencji: 1 - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
Ocena: 0 1 2 3 4

z pełną odpowiedzialnością polecam ten produkt, jest on dobrze wykonany i bardzo przydatny w codziennym życiu cukrzyka, szczególnie jeśli dojdzie np. do omdlenia


Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.