Taboret do wanny

FL0285

Nowy produkt

Taboret może być stosowany także jako stopień ułatwiający wyjście z wanny. Posiada regulowaną wysokość od 26 do 31cm.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Taboret do wanny to niezwykle ważny element wyposażenia każdej łazienki, należącej do osoby starszej i niepełnosprawnej. Zapewnia on bowiem nie tylko wygodę, lecz także bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych czynności higienicznych, takich jak kąpiel. Dzięki odpowiedniej konstrukcji taboret do wanny jest niezwykle stabilny i wytrzymały na ewentualne uszkodzenia. Co więcej, niewątpliwą zaletą każdego taboretu do wanny, który oferujemy Państwu w naszym sklepie, jest jego wielofunkcyjność.

Taboret może być stosowany także jako stopień ułatwiający wyjście z wanny. Posiada regulowaną wysokość od 26 do 31cm. Taboret wyposażony jest w otwory odprowadzające wodę oraz miękką nakładkę piankową antypoślizgową, zapewniającą wysoki komfort. Wykonany z aluminium oraz tworzywa jest w pełni odporny na korozję dodatkowo wyposażony w nakładki antypoślizgowe.

Waga 1,6 kg

Szerokość siedziska :   36cm

Głębokość siedziska:   29cm

Grubość siedziska:       3cm

Grubość pianki:          0,5cm

Wymiary pianki:         28,5 x 21 cm

Wysokość całkowita:  26 – 31 cm

Szerokość całkowita:  44,5 cm

Głębokość całkowita:  36,5cm

Maksymalne obciążenie: 100kg

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.