Uchwyt do wanny ze stopniem

FL0282

Nowy produkt

Praktyczny zestaw do wanny dla niepełnosprawnych i seniorów eliminuje trudności z wchodzeniem i wychodzeniem z wanny oraz poruszaniem się w niej podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Polecany dla osób w zaawansowanym wieku, które wykazują obniżającą się sprawność fizyczną. Zestaw do wanny będzie też doskonałą opcją dla osób niepełnosprawnych oraz dotkniętych schorzeniami i urazami układu ruchu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

359,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Uchwyt do wanny ze stopniem  eliminuje trudności z wchodzeniem i wychodzeniem z wanny oraz poruszaniem się w niej podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Polecany dla osób w zaawansowanym wieku, które wykazują obniżającą się sprawność fizyczną. Zestaw do wanny będzie też doskonałą opcją dla osób niepełnosprawnych oraz dotkniętych schorzeniami i urazami układu ruchu.

Oferowany przez nas łazienkowy zestaw ułatwiający dostęp  do wanny składa się z poręczy, która mocowana jest na brzegu wanny, aby użytkownik mógł swobodnie przytrzymać się podczas wchodzenia i wychodzenia oraz w trakcie kąpieli. Poręcz wyróżnia się stabilnością i solidnością, dzięki czemu gwarantuje pełne bezpieczeństwo pacjentowi. W górnej części poręczy znajduje się antypoślizgowy uchwyt. Zestaw do wanny dodatkowo wyposażony jest w specjalny stopień ułatwiający wchodzenie i wychodzenie. Może być on zamontowany z prawej lub z lewej strony poręczy. Przyrząd może okazać się nieocenioną podporą podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Jego zaletą jest łatwość instalacji i brak konieczności wiercenia otworów w ścianach, aby zamontować oddzielny drążek lub podpórkę. Konstrukcja jest samonośna, prosta w zakładaniu i przekładaniu oraz uniwersalna.

Złożony z poręczy i stopnia zestaw do wanny dla seniorów i niepełnosprawnych polecany jest w przypadku, gdy łazienka pacjenta nie jest wyposażona w kabinę prysznicową, a w wysoką wannę i kiedy poszukujemy prostej w montażu, a zarazem stabilnej i trwałej podpory. Zestaw do wanny zapewnia dobrą asekurację przed poślizgnięciami, upadkami i urazami.

Zestaw składa się z poręczy i stopnia.

Poręcz może być montowana zarówno z prawej jak i lewej strony stopnia.

Parametry uchwytu do wanny ze stopniem:

stopień:  powierzchnia   47x35 cm  wysokość 24 cm

poręcz:   szerokość         34 cm      wysokość 106 cm

Recenzje Recenzje (0)

Na podstawie 0 recenzji - 0 1 2 3 4 0/5

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.