Uchwyt do wanny ze stopniem

FL0282

Nowy produkt

Praktyczny zestaw do wanny dla niepełnosprawnych i seniorów eliminuje trudności z wchodzeniem i wychodzeniem z wanny oraz poruszaniem się w niej podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Polecany dla osób w zaawansowanym wieku, które wykazują obniżającą się sprawność fizyczną. Zestaw do wanny będzie też doskonałą opcją dla osób niepełnosprawnych oraz dotkniętych schorzeniami i urazami układu ruchu.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 1 - liczba ocen

Oceny
0 1 2 3 41
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

469,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Uchwyt do wanny ze stopniem  eliminuje trudności z wchodzeniem i wychodzeniem z wanny oraz poruszaniem się w niej podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Polecany dla osób w zaawansowanym wieku, które wykazują obniżającą się sprawność fizyczną. Zestaw do wanny będzie też doskonałą opcją dla osób niepełnosprawnych oraz dotkniętych schorzeniami i urazami układu ruchu.

Oferowany przez nas łazienkowy zestaw ułatwiający dostęp  do wanny składa się z poręczy, która mocowana jest na brzegu wanny, aby użytkownik mógł swobodnie przytrzymać się podczas wchodzenia i wychodzenia oraz w trakcie kąpieli. Poręcz wyróżnia się stabilnością i solidnością, dzięki czemu gwarantuje pełne bezpieczeństwo pacjentowi. W górnej części poręczy znajduje się antypoślizgowy uchwyt. Zestaw do wanny dodatkowo wyposażony jest w specjalny stopień ułatwiający wchodzenie i wychodzenie. Może być on zamontowany z prawej lub z lewej strony poręczy. Przyrząd może okazać się nieocenioną podporą podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Jego zaletą jest łatwość instalacji i brak konieczności wiercenia otworów w ścianach, aby zamontować oddzielny drążek lub podpórkę. Konstrukcja jest samonośna, prosta w zakładaniu i przekładaniu oraz uniwersalna.

Złożony z poręczy i stopnia zestaw do wanny dla seniorów i niepełnosprawnych polecany jest w przypadku, gdy łazienka pacjenta nie jest wyposażona w kabinę prysznicową, a w wysoką wannę i kiedy poszukujemy prostej w montażu, a zarazem stabilnej i trwałej podpory. Zestaw do wanny zapewnia dobrą asekurację przed poślizgnięciami, upadkami i urazami.

Zestaw składa się z poręczy i stopnia.

Poręcz może być montowana zarówno z prawej jak i lewej strony stopnia.

Kolor: odcień szarości 

Parametry uchwytu do wanny ze stopniem:

stopień:  powierzchnia   47x35 cm  wysokość 24 cm

poręcz:   szerokość         34 cm      wysokość 106 cm

Powiązane wpisy na blogu

Recenzje Recenzje (1)

Recencji: 1 - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
Ocena: 0 1 2 3 4

zachęcam do zakupu uchwytu do wanny, ma on solidną konstrukcję oraz co ważne stopień, który zdecydowanie ułatwia wejście do wanny osobie starszej, codzienna higiena staje się wówczas mniej wymagającym zadaniem


Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.