Przyrząd do zakładania biustonosza

AU0201

Nowy produkt

Stworzony z myślą o kobietach, którym sprawia trudność utrzymanie obu końców biustonosza podczas zapinania. Łatwy w użyciu, lekki i trwały.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

92,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Przyrząd do zakładania biustonosza to jedyna taka pomoc na polskim rynku. Bardzo lekkie, wykonane z tworzywa sztucznego narzędzie pozwala osobom starszym lub osobom o ograniczonej ruchomości kończyn górnych na zachowanie samodzielności podczas ubierania się. Stworzony z myślą o kobietach, którym sprawia trudność utrzymanie obu końców biustonosza podczas zapinania. Łatwy w użyciu, lekki i trwały. Teleskopowa część umożliwia dopasowanie długości urządzenia do wzrostu użytkowniczki.Wszystkie elementy są ruchome, co znacznie ułatwia zakładanie i operowanie przyrządem.

Jak korzystamy z przyrządu:

1. Założyć przyrząd na szyję, „nóżkę” przyrządu ustawić pomiędzy piersiami, by przyrząd nie przesuwał się w czasie zakładania biustonosza należy podbródkiem przytrzymać różową poduszeczkę.

2. Ułożyć biustonosz: - lewą stroną do „góry nogami”(ramiączkami na dół), zapięciem z haftkami na zewnątrz (przy zapinaniu prawą ręką); - tradycyjnie, zapięciem z haftkami na zewnątrz (przy zapinaniu lewą ręką)

3. Zapięcie założyć za hak na nóżce

4. Zapiąć haftki

5. Zapięcie wyjąć z haka, przesunąć na plecy, założyć ramiączka. 

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.