Ławka na wannę z regulowaną wysokością

ML0275

Nowy produkt

Osobom, które borykają się z codzienną toaletą , oferujemy prostą i wygodną ławkę wannową z regulowaną wysokością. Ławka na  wannę umożliwia sprawne umycie całego ciała i skorzystanie z natrysku w wannie nawet osobom mającym kłopoty z poruszaniem się. Regulowana wysokość pozwala na dostosowanie parametrów do potrzeb  korzystającej z urządzenia osoby,wygodne siedzisko gwarantuje swobodę ruchów.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

249,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Problemem wielu starszych osób jest znaczne ograniczenie sprawności ruchowej. Uniemożliwia ono wykonywanie szeregu zwykłych czynności życiowych, między innymi zabiegów pielęgnacyjnych czy kąpieli.

Z myślą o takich właśnie osobach, starszych bądź chorych, które borykają się z codzienną toaletą i chcąc poprawić standard ich życia, oferujemy prostą i wygodną ławkę wannową z regulowaną wysokością. Ławka na  wannę, wykonana z białego, wodoodpornego tworzywa sztucznego, umożliwia sprawne umycie całego ciała i skorzystanie z natrysku w wannie nawet osobom mającym kłopoty z poruszaniem się. Szerokie siedzisko pozwala na zajęcie wygodnej pozycji siedzącej, bez konieczności stania czy siadania w wannie, a zatem wysiłek chorego czy nawet ból, który towarzyszy niekiedy dolegliwościom aparatu ruchowego. Opiekunom osoby chorej ławka wannowa z regulowaną wysokością oszczędza natomiast konieczności dźwigania chorego i ułatwia ewentualną pomoc w zabiegach toaletowych.

Regulowana wysokość pozwala na dostosowanie parametrów do potrzeb każdej korzystającej z urządzenia osoby, szerokie i wygodne siedzisko gwarantuje swobodę ruchów i umożliwia spokojne, wykonywane bez zbytniego pośpiechu ablucje. Podobnie jak inne nasze urządzenia i akcesoria stworzone z myślą o potrzebach osób starszych, chorych czy niepełnosprawnych, ławeczka wannowa z regulowaną wysokością jest starannie zaprojektowana, tak, aby wysoka funkcjonalność łączyła się z nienaganną estetyką. Co ważne, ławeczka jest łatwa do utrzymania w czystości i uniwersalna stylistycznie, to jest pasuje do każdego rodzaju łazienki.

Ławeczka wannowa z regulacją wysokości i szerokości, biała, bez oparcia.

  • szerokość:                41-51cm
  • głębokość:                     38cm
  • maksymalne obciążenie: 110kg

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.