Ławka na wannę z regulowaną wysokością

ML0275

Nowy produkt

Osobom, które borykają się z codzienną toaletą , oferujemy prostą i wygodną ławkę wannową z regulowaną szerokością i wysokością. Ławka na  wannę umożliwia sprawne umycie całego ciała i skorzystanie z natrysku w wannie nawet osobom z ograniczoną sprawnością,

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

269,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Problemem wielu starszych osób jest znaczne ograniczenie sprawności ruchowej. Uniemożliwia ono wykonywanie szeregu zwykłych czynności życiowych, między innymi zabiegów pielęgnacyjnych czy kąpieli.

Z myślą o takich właśnie osobach, starszych bądź chorych, które borykają się z codzienną toaletą i chcąc poprawić standard ich życia, oferujemy prostą i wygodną ławkę wannową.

Ławka na  wannę z regulowaną wysokością, wykonana z białego, wodoodpornego tworzywa sztucznego, umożliwia sprawne umycie całego ciała i skorzystanie z natrysku w wannie nawet osobom z ograniczoną sprawnością.

Szerokie siedzisko pozwala na zajęcie wygodnej pozycji siedzącej, bez konieczności stania czy siadania w wannie.

Opiekunom osoby chorej ławka wannowa z regulowaną wysokością oszczędza natomiast konieczności dźwigania chorego i ułatwia ewentualną pomoc w zabiegach toaletowych.

Regulowana wysokość pozwala na dostosowanie parametrów do potrzeb każdej korzystającej z urządzenia osoby, szerokie i wygodne siedzisko gwarantuje swobodę ruchów i umożliwia spokojne, wykonywane bez zbytniego pośpiechu ablucje.

Podobnie jak inne nasze urządzenia i akcesoria stworzone z myślą o potrzebach osób starszych, chorych czy niepełnosprawnych, ławeczka wannowa z regulowaną wysokością jest starannie zaprojektowana, tak, aby wysoka funkcjonalność łączyła się z nienaganną estetyką. Co ważne, ławeczka jest łatwa do utrzymania w czystości i uniwersalna stylistycznie, pasuje do każdego rodzaju łazienki.

Ławeczka wannowa z regulacją wysokości i szerokości, biała, bez oparcia.

Parametry produktu:

zakres regulacji wysokości1 / 11 / 21 cm
zakres regulacji szerokości41 – 51 cm
głębokość siedziska38 cm
obciążeniedo 110 kg
minimalna szerokość wanny52 cm
maksymalna szerokość wanny60 cm

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.