Ławka na wannę z regulowaną wysokością i oparciem

ML0276

Nowy produkt

Osobom, starszym bądź chorych, które borykają się z codzienną toaletą polecamy prostą i wygodną ławeczkę wannową . Ławeczka wannowa z regulowaną wysokością i oparciem umożliwia sprawne umycie całego ciała. Oparcie i szerokie siedzisko pozwala na zajęcie wygodnej pozycji ,podczas kąpieli, a regulowana wysokość  na dostosowanie parametrów do potrzeb korzystającej z ławeczki osoby.


Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

379,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Problemem wielu starszych osób i niepełnosprawnych jest znaczne ograniczenie sprawności ruchowej. Uniemożliwia ono wykonywanie szeregu zwykłych czynności życiowych, między innymi zabiegów pielęgnacyjnych czy kąpieli. Z myślą o osobach, starszych bądź chorych, które borykają się z codzienną toaletą oferujemy prostą i wygodną ławeczkę wannową z regulowaną wysokością i oparciem . Ławeczka wannowa umożliwia sprawne umycie całego .Oparcie i szerokie siedzisko pozwala na zajęcie wygodnej pozycji ,podczas kąpieli.

Regulowana wysokość pozwala na dostosowanie parametrów do potrzeb każdej korzystającej z urządzenia osoby, szerokie i wygodne siedzisko gwarantuje swobodę ruchów. Ławeczka wannowa z regulowaną wysokością i oparciem jest starannie zaprojektowana, tak, aby wysoka funkcjonalność łączyła się z nienaganną estetyką.

Ławeczka wannowa z oparciem, z regulacją wysokości i szerokości, biała.

szerokość  41-51cm

głębokość  38cm

wysokość oparcia 20cm

maksymalne obciążenie 130 kg

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.