Krzesło prysznicowe Swift

OL0254

Nowy produkt

Krzesło prysznicowe Swift wskazane dla osób z ograniczonym potencjałem ruchowym, dla których wejście do wanny jest dużą trudnością. Posiada duże i głębokie siedzisko z otworami na swobodne spływanie wody oraz wycięciem z przodu ułatwiającym wykonanie higieny intymnej. Nakładki na nogach gwarantują przyczepność i stabilność.Możliwość regulacji wysokości.Waga użytkownika do130 kg.Producent ETAC.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

449,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Krzesło prysznicowe Swift  renomowanej szwedzkiej firmy ETAC będzie nieocenioną pomocą dla seniorów, osób chorych i niepełnosprawnych podczas codziennej pielęgnacji ciała. Wskazane dla pacjentów z ograniczonym potencjałem ruchowym, dla których wejście do wanny i precyzyjne umycie ciała jest dużą trudnością. Korzystając z krzesła toaletowego możemy wykonać wszystkie czynności związane z myciem ciała pozostając w pozycji siedzącej.

  • Wyposażone w wygodne oparcie siedzisko jest duże i głębokie, posiada otwory umożliwiające swobodne spływanie wody. Atutem krzesła Swift, który wyróżnia go spośród innych, jest wycięcie z przodu siedziska ułatwiające wykonanie higieny intymnej.
  • Zamontowane podłokietniki zapewniają wsparcie dla przedramion i pozwalają na pewny uchwyt podczas siadania/wstawania. W wersji bez podłokietników otwory w siedzisku pełnią funkcję mocnych uchwytów.
  • Oparcie krzesła posiada praktyczny uchwyt do przesuwania fotela.
  • Teleskopowa budowa nóg umożliwia ręczną regulację wysokości. Jest możliwość zróżnicowania wysokości nóg-niższe ustawienie przednich nóg w stosunku do tylnych, ułatwi wstawanie z krzesła, przy czym należy pamiętać, że różnica wysokości większa niż jedna „dziurka” nie jest wskazana w celu zachowania bezpieczeństwa.
  • Wyprofilowane, antypoślizgowe nakładki na nogach krzesła gwarantują  doskonałą przyczepność i stabilność fotela podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych przez jego użytkownika.
  • Krzesło Swift, jak i pozostałe produkty firmy ETAC oparte są na funkcjonalności i prostocie. Modułowa budowa produktu sprawia, że montaż krzesła jest łatwy, wykonywany bez użycia narzędzi.
  • Swift zapakowany jest w płaskie pudełko ułatwiające transport i przechowywanie.
  • Produkt jest odporny na działanie wilgoci.

Maksymalna waga użytkownika : 130 kg

Czyszczenie: stosować środki czyszczące bez rozpuszczalników o pH między 5 a 9 z 70% roztworem dezynfekcyjnym

Odkażanie : może być odkażane przez 3 minuty w temperaturze maksymalnej 85 stopni Celsjusza

Wymiary krzesła prysznicowego Swift:
Wysokość siedziska42-57 cm
Wysokość z oparciem80-95 cm
Powierzchnia siedziska41x54 cm
Całkowita szerokość stołka z podłokietnikami56 cm
Głębokość siedziska47/50 cm
Szerokość między podłokietnikami45 cm

Dla stabilnego ustawienia krzesełka wymagana jest powierzchnia:

  • szerokość- 53cm (szerokość z nóżkami)
  • głębokość- 48cm (szerokość z nóżkami)

Kolor- popielaty

Oferujemy krzesło prysznicowe Swift firmy ETAC w wersji z podłokietnikami i oparciem.

Jest możliwość zakupu za dodatkową opłatą uzupełniających elementów :

1) miękka nakładka na oparcie krzesełka w cenie 89 zł

2) miękka nakładka na siedzisko krzesła w cenie 169 zł

Produkt zalecany do użytku w warunkach domowych i w placówkach zdrowia.

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.