Shopiroll - wózek na zakupy Zobacz większe

Shopiroll - wózek na zakupy na kółkach

FD0467

Nowy produkt

Nowoczesny i lekki wózek na zakupy na kółkach. Solidna rama oparta na czterech kołach zapewnia bardzo łatwe manewrowanie. Wyposażony w pojemną torbę oraz dwie dodatkowe kieszenie.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

535,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Solidny wózek na zakupy dla seniorów to sprawdzony sposób na to, aby ułatwić codzienne życie osoby starszej. Jest to również doskonałą opcja dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Przenoszenie ciężkich pakunków i toreb jest problematyczne. Wizyta w sklepie może stać się więc prawdziwym wyzwaniem. Nowoczesne wózki na zakupy dla seniorów mogą rozwiązać wszystkie kłopoty związane z codzienną wizytą w sklepie spożywczym. Warto wspomnieć, że stanowią one dodatkowe podparcie, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy mają trudności z zachowaniem równowagi. Proponowany wózek daje możliwość zablokowania hamulca, dzięki czemu może on służyć także jako siedzisko. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby uciąć sobie krótką przerwę podczas marszu. Oferowane przez nas wózki na zakupy dla seniorów spełniają rygorystyczne normy oraz standardy, tak więc nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Wytrzymały wózek na zakupy dla seniorów został wyprodukowane z certyfikowanych tworzyw. To właśnie dlatego zniesie on nawet wysokie obciążenie, a także najcięższe warunki eksploatacji. Jego żywotna konstrukcja zapewnia optymalne podtrzymanie ciała. Warto wspomnieć, że wózki na zakupy dla seniorów mogą być użytkowane w niemal każdych warunkach atmosferycznych. Nie ulegną one uszkodzeniu pod wpływem śniegu, deszczu, niskich lub wysokich temperatur, wiatru, czy też promieniowania UV. Jest to najlepsza inwestycja na długie lata. Proponowany model posiada spore koła, dzięki czemu przemieszczenia się po nierównym terenie nie będzie żadnym problemem. Nie musimy obawiać się nawet nawierzchni składających się z kamieni. Koła nie zablokują się podczas przemieszczania się. Warto zwrócić uwagę na ergonomiczną ramę. Jest ona dość masywna, a zarazem komfortowa w użytkowaniu. Posiada ona antypoślizgową powierzchnię, która zapewnia pewny chwyt. Nie musimy obawiać się, że rączka wyślizgnie się z dłoni. Oferowany wózek na zakupy dla seniorów to model najwyższej klasy, który niezawodnie posłuży długie lata.

Wózek na zakupy w ofercie zyjlatwiej.pl

Oferowany model jest wyjątkowo funkcjonalny. Pomieści on wewnątrz sporą ilość zakupów. Dodatkowym plusem jest fakt, że materiał zewnętrzny kompleksowo chroni zawartość przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Wózek posiada dużą pojemną torbę oraz dwie dodatkowe kieszenie. Jest on lekki, co ułatwia manewrowanie. Bardzo ważne jest to, aby sama konstrukcja wózka nie była zbyt ciężka, gdyż po pełnym załadowaniu komory waga wzrasta. Wielkim plusem jest to, że opisywany model posiada hamulec parkingowy. Nie musimy martwić się, że wózek odjedzie lub przewróci się podczas postoju. Ponadprzeciętnie trwały wózek na zakupy dla seniorów może zostać błyskawicznie złożony. Nie trzeba wkładać w to zbyt dużej siły, co jest ważne dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną. Po złożeniu wózek nie zajmuje dużo miejsca, a więc może znajdować się on w mieszkaniu. To świetny wybór, jeśli poszukujemy pomysłu na praktyczny prezent dla bliskiej nam osoby.

Nowoczesny i lekki wózek na zakupy. Solidna rama oparta na czterech kołach zapewnia bardzo łatwe manewrowanie. Zaprojektowany z dbałością o bezpieczeństwo użytkownika, także osobom mającym problemy z samodzielnym poruszaniem się zapewni dodatkowe oparcie i pozwoli odpocząć podczas marszu - po zablokowaniu hamulca parkingowego możliwość użycia jako siedziska.

Wózek na zakupy - podstawowe parametry

  • Wyposażenie: wózek na zakupy wyposażony w pojemną torbę oraz dwie dodatkowe kieszenie.
  • Wysokość uchwytu: 92 do 100cm
  • Wysokość siedziska: 58cm, wymiary siedziska: 25 x 39cm
  • Wymiary pozycji złożonej: 93 x 59 x 41cm
  • Waga wózka na zakupy: 8,5 kg

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.