Nasadka na sedes z pokrywą Zobacz większe

Nasadka na sedes z pokrywą

Nowy produkt

Przenośna nasadka na sedes z pokrywą  stosowana jest jako ortopedyczny środek pomocniczy, podwyższający sedes do poziomu akceptowalnego dla użytkownika.Szczególnie polecana dla osób o ograniczonej motoryce ruchowej. Lekka, łatwa w utrzymaniu w czystości; szybki i prosty montaż/demontaż.Dostępna w dwóch wysokościach: 6cm,10 cm.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

79,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Osobom starszym czy niepełnosprawnym, z ograniczonymi funkcjami motorycznymi, wiele problemów nastręcza niekiedy korzystanie z toalety, między innymi na skutek niemożności swobodnego siedzenia na sedesie o standardowej wysokości. Oferowana przez nas przenośna nakładka na muszlę sedesową znacznie ułatwia korzystanie z toalety, podwyższa bowiem wysokość sedesu do poziomu znacznie wygodniejszego dla użytkownika, w tym wypadku osoby o ograniczonych możliwościach poruszania się.

Ten ortopedyczny środek pomocniczy, jakim jest nasadka na sedes, jest dodatkowo wyposażony w pokrywę, dzięki czemu doskonale pełni tradycyjne funkcje normalnego sedesu zapewniając właściwą higienę w łazience. Nasadka jest estetyczna i lekka, nie sprawia kłopotu zarówno jeśli chodzi o montaż, jak i późniejszą eksploatację oraz utrzymanie w czystości.

Dodatkowym atutem o charakterze konstrukcyjnym jest delikatnie wyprofilowane siedzenie oraz wycięcia w części przedniej i tylnej, które ułatwiają wykonywanie zabiegów higieny intymnej w pozycji siedzącej. Nakładka została zaprojektowana i wykonana także w ten sposób, że można ją umieszczać na niemal wszystkich standardowych muszlach klozetowych, również kompaktowych.

Ponieważ w założeniu jest to nakładka przenośna, jej konstrukcja została dostosowana do opcji wielokrotnego zakładania i zdejmowania. Jest mianowicie wyposażona w tylnej części w dwa uchwyty mocujące, dzięki którym montaż i demontaż nie nastręcza żadnych problemów.

Całkowita długość: 400mm. Szerokość całkowita: 360mm. Otwór: 210 x 265 mm.

Nasadka na sedes dostępna w dwóch wysokościach:  10cm i 6cm

Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

 

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.