Pas do przenoszenia pacjenta

Nowy produkt

Pozwala przeprowadzić pacjenta bez trzymania go za ubranie. Zapobiega urazom. Pas zapewnia pacjentowi odczucie bezpieczeństwa i komfortu, zapewniając mniejsze obciążenie fizyczne i optymalne wykorzystanie jego siły.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

139,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pozwala przeprowadzić  pacjenta bez trzymania go za ubranie czy za części. Zapobiega urazom. Pas zapewnia pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu, zapewniając mniejsze obciążenie fizyczne i optymalne wykorzystanie jego siły.

Znajduje zastosowanie nie tylko w gabinetach fizykoterapeutycznych, szpitalach i domach opieki, lecz również w mieszkaniach prywatnych. Używany zazwyczaj do przeprowadzania pacjentów do środków transportu takich jak samochód czy wózek inwalidzki, ponadto do przenoszenia na fotel czy łóżko.

Wnętrze pasa antypoślizgowe, na zewnątrz wygodne, grube uchwyty, zapewniające pewne trzymanie. Pas może być używany zarówno na pacjencie jak i na opiekunie - wtedy to pacjent wspomaga swój ruch chwytając się pasa.

Rozmiar (obwód wokół pasa):

S   długość 105 cm;

• M   długość 120 cm;

• L    długość 135 cm;

• XL  długość 150 cm;

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

 

 

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.