Kasetka na leki

CA0153

Nowy produkt

Tygodniowa kasetka na leki z wyprofilowanymi komorami ułatwiającymi wyjmowanie tabletek.

Kasetka posiada 28 komór (7dni x 4 pory dnia).

 Wymiary kasetki : 21cm x 14cm x 3cm.

 

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 1 - liczba ocen

Oceny
0 1 2 3 41
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

37,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Kasetka na leki z wyprofilowanymi komorami ułatwiającymi wyjmowanie tabletek.

Podstawa wykonana jest z białego, nieprzepuszczającego światła tworzywa, zaś zamknięcia komór oznaczone są pastelowymi kolorami w zależności od pory dnia (żółty, różowy, niebieski, lawendowy).

Pojemnik na leki posiada 28 komór (7dni x 4 pory dnia).

Wymiary kasetki : 21cm x 14cm x 3cm.

Kasetka na leki ułatwiająca codzienność

Kasetka na leki dostępna w naszym sklepie ułatwia przyjmowanie codziennej porcji leków. Tygodniowa kasetka na leki jest wykonana z bezpiecznego i trwałego tworzywa i posiada wyprofilowane komory, dzięki którym wyjmowanie tabletek jest znacznie prostsze i bardziej wygodne. Ponadto zamknięcia komór mają różne kolory, zależne od pory dnia, co dodatkowo ułatwia wybór właściwej dawki leków.

Tygodniowe kasetki na lekarstwa

Tygodniowe kasetki na leki są bardzo praktyczne. Przydadzą się nie tylko  w domu, ale również w szpitalu, domu opieki czy podczas podróży. Po napełnieniu przegródek lekami mamy przygotowaną do wzięcia ich tygodniową porcję z podziałem nie tylko na dni tygodnia, ale również na pory dnia. Odpowiednie, według zalecanego dawkowana, rozmieszczenie leków w przegródkach kasetki pozwala na bezpieczne i wygodne ich przyjmowanie

Komu polecamy kasetkę na leki?

Kasetki na leki są polecane wszystkim osobom, które na co dzień przyjmują sporo leków o różnych porach dnia. Szczególnie pomocne są osobom starszym, które nie zawsze pamiętają czy i jakie leki już wzięli oraz jakie powinno być ich dawkowanie.

Kasetki na leki ułatwiają również bezpieczne i zgodne z zaleceniami podawanie leków przez inny osoby — pielęgniarki czy opiekunki. Jest to też idealny sposób na transport leków podczas podróży, bo nie trzeba wówczas zabierać wszystkich opakowań z lekami. Wystarczy umieścić tygodniową porcję w kasetce na leki oraz zabrać dokładnie tyle leków, ile potrzebujemy. Dzięki kasetce leki są w jednym i bezpiecznym miejscu oraz mogą być zawsze pod ręką.

W naszej ofercie znajdziesz również tygodniowe kasetki na leki z alarmem.

Powiązane wpisy na blogu

Recenzje Recenzje (1)

Recencji: 1 - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
Ocena: 0 1 2 3 4

świetny produkt, jeżeli stale musimy brać leki!
kasetka zawiera miejsca na leki na cały dzień, jak również na 4 pory dnia... przez co jest wygodna w użyciu i nie trzeba się zastanawiać jakie lekarstwo i o której miałam dzisiaj zażyć :) szczerze polecam


Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.