Tygodniowy pojemnik na leki 7/3 - dozownik

LA0159

Nowy produkt

Tygodniowy pojemnik na leki 7/3- dozownik pozwala przygotować nam dawki leków na cały tydzień z podziałem na 3 pory dnia.
Tygodniowy pojemnik na leki 7/3 posiada 7 kasetek,  każda z podziałem na trzy  komory. Każda komora  jest wyraźnie oznaczona napisami RANO, POŁUDNIE, WIECZÓR.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

31,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Tygodniowy pojemnik na leki 7/3- dozownik  pozwala przygotować nam dawki leków na cały tydzień z podziałem na 3 pory dnia.
Tygodniowy pojemnik na leki 7/3 posiada  7 kasetek,  każda z podziałem na trzy  komory.

Każda komora  jest wyraźnie oznaczona napisami RANO, POŁUDNIE, WIECZÓR. Nie ma niebezpieczeństwa jednorazowego pobrania  leków przeznaczonych na cały dzień gdyż,  każda z  komór  posiada odrębne zamknięcie.
Każda kasetka  jest innego koloru z wypisanym  dniem  tygodnia w języku polskim.
Dzienne kasetki  można przechowywać w specjalnym pojemniku , „wymuszającym” wyjmowanie ich zgodnie z naszym ułożeniem. Jest to szczególnie ważne przy zażywaniu leków tylko  w wybrane dni tygodnia. Po włożeniu leków do pojemników, nie ma możliwości błędnego  wybrania  kasetki na lekarstwa, gdyż przesuwają się one  samoistnie  z góry w dół.
Każda dzienna kasetka na leki może funkcjonować samoistnie-możemy ją włożyć do kieszeni lub torebki  i zabrać  np.  do pracy, by o odpowiedniej porze  przyjąć lek .
Specjalnie wyprofilowany pojemnik na kasetki zabezpiecza przed ich niekontrolowanym  wysunięciem. Nie ma obawy o rozsypanie się kasetek z lekami np. podczas podróży.

Co wyróżnia tygodniowy pojemnik  na  leki 7/3

•    7 pojemników z podziałem na 3 pory dnia
•    pojemnik opisany w języku polskim : dzień tygodnia, pora dnia
•    każda komora posiada oddzielne zamknięcie
•    pojemnik baza
•    wymiary  bazy        9 x 14cm
•    wymiary dziennej  kasetki    8,5 x 2 cm
•    produkt  polski,
•    posiada atest  PZH,

  • z tworzywa
  • kolorowy- czyste, żywe barwy

Kolor wysyłanego dozownika nie musi odpowiadać kolorowi pojemnika na zdjęciu z oferty na stronie sklepu.Kolory pojemników wybierane są losowo.

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.