Przyrząd do zakładania pończoch uciskowych

GU0154

Nowy produkt

Przyrząd przeznaczony jest do zakładania pończoch uciskowych. Wykonany jest ze stali z gładką powłoką z tworzywa sztucznego. Wygodne uchwyty, jakie posiada przyrząd do zakładania skarpet znacznie ułatwiają pociągnięcie pończoch do góry.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Przyrząd ogranicza zginanie pończochy, tym samym w dużym stopniu ułatwia naciąganie jej na nogę. Wystarczy naciągnąć pończochę na środkową cześć przyrządu, włożyć stopę i podciągnąć przyrząd płynnym ruchem w górę.

Przyrząd do zakładania skarpet jest stabilny i wygodny w użyciu.. Ułatwia również zakładanie skarpetek, pończoch czy podkolanówek. Konstrukcja przyrządu, sprawdza się szczególnie w przypadku osób z ograniczoną sprawnością ruchową, mający problemy z kręgosłupem, stawem biodrowymi czy kolanowym. Dzięki przyrządowi do zakładania skarpet/pończoch ubieranie się stanie się bezproblemowe i przystępne.

Wewnętrzna szerokość części do zakładania przyrządu wynosi 11,5 cm.

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

3 innych produktów w tej samej kategorii: