Przyrząd do zakładania pończoch uciskowych

GU0154

Nowy produkt

Przyrząd przeznaczony jest do zakładania pończoch uciskowych. Wykonany jest ze stali z gładką powłoką z tworzywa sztucznego. Wygodne uchwyty, jakie posiada przyrząd do zakładania skarpet znacznie ułatwiają pociągnięcie pończoch do góry.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Przyrząd ogranicza zginanie pończochy, tym samym w dużym stopniu ułatwia naciąganie jej na nogę. Wystarczy naciągnąć pończochę na środkową cześć przyrządu, włożyć stopę i podciągnąć przyrząd płynnym ruchem w górę.

Przyrząd do zakładania skarpet jest stabilny i wygodny w użyciu.. Ułatwia również zakładanie skarpetek, pończoch czy podkolanówek. Konstrukcja przyrządu, sprawdza się szczególnie w przypadku osób z ograniczoną sprawnością ruchową, mający problemy z kręgosłupem, stawem biodrowymi czy kolanowym. Dzięki przyrządowi do zakładania skarpet/pończoch ubieranie się stanie się bezproblemowe i przystępne.

Wewnętrzna szerokość części do zakładania przyrządu wynosi 11,5 cm.

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.