Przyrząd do zakładania skarpet-pończoch długi

OU0151

Nowy produkt

Przyrząd do zakładania skarpet- rajstop długi  - produkt niezastąpiony dla każdego, kto ma problem z założeniem skarpet-rajstop. Szczególnie polecany dla grupy osób z bólem pleców, bioder, kolan , osób z nadwagą. Przyrząd  do zakładania skarpet-pończoch długi dodatkowo posiada przedłużoną listwę prowadzącą, która umożliwia łatwiejsze wprowadzenie stopy w przyrząd.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

184,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Przyrząd do zakładania skarpet- pończoch  - produkt niezastąpiony dla każdego, kto ma problem z założeniem skarpet- rajstop. Szczególnie polecany  jest dla osób, które mają osłabioną sprawność uniemożliwiającą samodzielne ubieranie się. Przyrząd do zakładania skarpet długi jest odpowiedni  dla grupy osób z bólem pleców, bioder, kolan, osób z nadwagą. Wersja długa może służyć do  zakładaniu każdego rodzaju skarpet czy pończoch, bez względu na ich długość. Przyrząd do zakładania  do skarpet  długi dodatkowo posiada przedłużoną listwę prowadzącą, która umożliwia łatwiejsze wprowadzenie stopy w przyrząd ( wsuwamy stopę po listwie)

Sam proces zakładania jest bardzo prosty. Po nałożeniu skarpety /pończochy na przyrząd kładziemy go na podłogę trzymając za troczki, później tylko wystarczy wsunąć  same  palce  stopy w  przyrząd i pociągać   za troczki, a skarpeta-pończocha ześlizgując  się po nylonowym materiale, „sama wejdzie” na nogę.
Nie przystosowany do zakładania pończoch uciskowych.

Powiązane wpisy na blogu

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.