Widelconóż Knork

NK0256

Nowy produkt

Knork łączy widelec i nóż w jedno, tym samym umożliwia użytkownikowi pokrojenie żywności za pomocą prostego ruchu obrotowego. Zewnętrzny brzeg widelconoża zapewnia wysoce efektywne cięcie.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

59,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Knork łączy widelec i nóż w jedno, tym samym umożliwia użytkownikowi pokrojenie żywności za pomocą prostego ruchu obrotowego. Zewnętrzny brzeg widelconoża zapewnia wysoce efektywne cięcie. Konstrukcja tego specjalnego sztućca sprawia, że może być on używany zarówno przez prawo jak
i leworęczne osoby.

Widelconóż Knork posiada wyprofilowany uchwyt, zapewniający większy komfort podczas jego używania i ułatwienie spożywania posiłku. Cały produkt Knork jest wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje jego jakość i trwałość.

Widelconóż firmy Knork jest doskonałym dodatkiem do tradycyjnego zestawu sztućców. Stał się też doskonałym, ciekawym i niepowtarzalnym prezentem (szczególnie dla tych, którzy  spożywają posiłek przed telewizorem :) )

UWAGA – oryginalny widelconóż jest oznakowany napisem Knork.

Powiązane wpisy na blogu

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.