Szufelkowy talerz

Nowy produkt

Talerz ze zróżnicowaną wysokością obrzeża to doskonały wybór dla osób w niedyspozycji ruchowej oraz cierpiących na dolegliwości kostno-stawowe. Jego budowa ułatwia nabieranie pokarmu jak i zabezpiecza przed jego zsuwaniem się podczas jedzenia. Pod talerzem znajduje się specjalna antypoślizgowa warstwa zapewniająca stałą pozycję naczynia.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Talerz ze zróżnicowaną wysokością obrzeża to doskonały wybór dla osób pozostających w niedyspozycji ruchowej oraz cierpiących na dolegliwości kostno-stawowe. Ergonomiczna forma zapewnia łatwy dostęp do jedzenia, bez potrzeby zbędnego manewrowania talerzem. Ułatwia nabieranie pokarmu jak
i zabezpiecza przed jego zsuwaniem się podczas jedzenia. Pod talerzem znajduje się specjalna antypoślizgowa powłoka zapewniająca stałą pozycję naczynia.

Średnica: 230 mm

Ścianka naczynia systematycznie wzrasta od 13 do 38 mm.

Posiada wyprofilowane obrzeże, o szerokości 19 mm ułatwiające przenoszenie talerza.

Nadaje się do mikrofalówek.

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte
w dyrektywie 93/42/E.

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.