Pojemnik na leki + gilotyna do tabletek + zgniatacz do tabletek

Nowy produkt

W skład zestawu wchodzą:
- zgniatacz do tabletek - kruszarka,
- gilotyna do tabletek - przecinak,
- tygodniowy pojemnik na leki 7/4 - dozownik.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 41
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

75,00 zł brutto

zamiast 87,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Proponowany zestaw produktów (zgniatacz do tabletek - kruszarka, gilotyna do tabletek - przecinak, tygodniowy pojemnik na leki 7/4 - dozownik) to świetna opcja dla osób starszych, czy też regularnie przyjmujących leki. To dobry wybór na prezent dla bliskiej nam osoby. Są to akcesoria, które znacząco ułatwiają życie. Dzięki nim przyjmowanie tabletek stanie się łatwiejsze niż zwykle. Można je nie tylko skutecznie podzielić na odpowiednie części, ale również komfortowo przechowywać. Plusem oferowanego kompletu jest korzystnie niska cena. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy chcą zaoszczędzić.

Zgniatacz do tabletek

Za pomocą zgniatacza do tabletek można rozkruszyć lek bez konieczności użycia siły rąk. Jest to szczególnie ważne dla osób o ograniczonej sprawności manualnej. Mechanizm działania przypomina prasę śrubową. To właśnie dzięki temu tabletki są skutecznie rozdrabniane. Niewątpliwą zaletą opisywanego produktu jest przezroczyste dno. Dzięki niemu można sprawdzić, czy lek jest gotowy do podania choremu. Należy również wspomnieć, że zbiorniczek można wykorzystać również, jako pojemnik na wodę. Jest to szczególnie praktyczna opcja, jeśli rozpuszczamy lek w niewielkiej ilości płynu. Możemy spożyć go bezpośrednio z zbiorniczka, bez konieczności przesypywania. Zmniejsza to ryzyko wysypania zawartości. Zgniatacz do tabletek występuje w kilku wariantach kolorystycznych (kolor wybierany jest w sposób losowy).

Gilotyna do tabletek

Gilotyna do tabletek jest niezbędna do dzielenia leku na równe części. Warto wspomnieć, że nie ma tutaj większego znaczenia rodzaj, kształt, czy też twardość. Za pomocą opisywanego produktu podzielimy nawet najtwardszą tabletkę, która mogłaby się rozkruszyć pod naporem noża. Gilotyna umożliwia przedzielenie zarówno tabletek okrągłych, jak i podłużnych. Na uwagę zasługuje specjalna konstrukcja, która pozwala precyzyjnie dzielić leki. Działa ona na zasadzie szkła powiększającego, dzięki czemu zobaczymy nawet najmniejszą część.

Proponowana gilotyna posiada pewny chwyt, który nie wysuwa się z dłoni. Nie trzeba więc obawiać się, że lek podzielimy nierówno, a tym samym go zmarnujemy. Tabletka jest unieruchamiana podczas przecinania, co zmniejsza ryzyko wystąpienia nieprawidłowości. Osłonięty przecinak sprawia, że nie skaleczymy się podczas użytkowania. Dostępnych jest kilka kolorów - odcień wybierany jest losowo.

Tygodniowy pojemnik na leki 7/4

Tygodniowy pojemnik na leki 7/4 pozwala przygotować sobie odpowiednie porcje tabletek z tygodniowym wyprzedzeniem. Jest to doskonała opcja dla tych, którym zdarza się zapominać o przyjęciu lekarstwa. Takie rozwiązanie jest wyjątkowo komfortowe. Proponowany pojemnik na leki posiada po cztery komory na każdy dzień tygodnia. Jest on czytelnie oznakowany. Każda komora jest zamykana, a więc nie ma ryzyka przesuwania się tabletek. Obudowa jest trwała i odporna na uszkodzenia. Posiadając pojemniki na leki mamy pewność, że nie przeoczymy żadnej dawki.

 

 • 1 x
  0 1 2 3 4 1 Opinia(e) 

  Gilotyna do tabletek to urządzenie do podziału leku dzięki, któremu bez problemu podzielisz nawet najtwardszą tabletkę, niezależnie od jej kształtu i wielkości. Metalowe ostrze i szkło powiększające sprawią, że z dużą precyzją dokonasz podziału tabletki.Ostrze podczas układania tabletki do podziału jest osłonięte. Nie ma możliwości skaleczenia się podczas...

  25,00 zł
  W magazynie
 • 1 x
  0 1 2 3 4 1 Opinia(e) 

  Tygodniowy pojemnik na leki 7/4- dozownik posiada  7 kasetek,  każda z podziałem na cztery  komory. Każda komora  jest opisana: rano, południe, wieczór, noc; z przybliżonymi wskazaniami czasowymi (np. noc 20-22).Tygodniowy pojemnik na leki 7/4 pozwala przygotować leki na cały tydzień z podziałem na cztery pory dnia.

  33,00 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Zgniatacz do tabletek to idealne rozwiązanie dla osób o ograniczonej sprawności i sile w dłoniach. Ergonomiczna, wyprofilowana obudowa zapewnia pewny, silny chwyt obu części urządzenia. Przezroczyste dno pozwala sprawdzić czy lek jest już odpowiednio przygotowany do podania choremu.W obudowę wbudowany jest zamykany pojemnik na leki. 

  29,00 zł
  W magazynie

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Recenzja jest w moderacji

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.