Kubek z dużym uchwytem + miseczka duża + śliniak długość 90 cm

Nowy produkt

W skład zestawu wchodzą:

- kubek z dużym uchwytem,
- miseczka duża,
- śliniak długość 90 cm.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

113,00 zł brutto

zamiast 123,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kubek z dużym uchwytem + miseczka duża + śliniak długość 90 cm to zestaw, który przyda się w szczególności osobom o ograniczonej sprawności ruchowej. To dobry wybór dla tych, którzy mają problemy ze spożywaniem posiłków. Bezpieczna konstrukcja sprawia, że senior poradzi sobie z jedzeniem lub piciem samodzielnie. Proponowany komplet produktów ułatwi codzienne funkcjonowanie. Jest on dostępny w okazyjnie niskiej cenie. Warto również wspomnieć, że decydując się na zestaw można zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Jest on tańszy niż zakup każdego produktu osobno.

Kubek z dużym uchwytem

Kubek z dużym uchwytem będzie odpowiedni dla osób, które mają problem z utrzymaniem naczynia w dłoniach. Sporych rozmiarów uchwyty zmniejszają ryzyko przypadkowego wysunięcia się kubka i oblania się płynem. Ergonomiczna konstrukcja nie stanowi żadnego zagrożenia dla użytkownika. Należy wspomnieć, że bez trudu można przełożyć dłonie przez ucho. To dobra opcja dla tych, które mają ograniczoną sprawność dłoni i nie mogą korzystać z klasycznych kubków. Opisywane naczynie jest lekkie, ale stabilne. Zostało wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu przetrwa w nienaruszonym stanie długi czas. Kubek posiada dwa rodzaje ustnika, które ułatwiają picie zarówno płynów jak i przecierów Dopasowana nakładka w znacznym stopniu ogranicza ryzyko wylania się płynu. Nawet, jeśli kubek zostanie przewrócony, to nie zaleje on powierzchni, czy też użytkownika. Proponowany produkt występuje w pojemności 250 ml.

Miseczka duża

Miseczka duża będzie odpowiednia dla seniorów, czy też osób, które posiadają ograniczoną sprawność manualną. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby nabieranie jedzenia odbywało się w sposób bezproblemowy. Chroni to przed rozrzuceniem lub rozlaniem posiłku. Brzegi zostały wyprofilowane, tak aby używanie sztućców stało się jeszcze prostsze. Dzięki temu można swobodnie zjeść przygotowane danie. Na uwagę zasługuje antypoślizgowa podstawa, która przytwierdza naczynie do powierzchni blatu. Sprawia to, że miska nie zostanie zrzucona ze stołu, czy też szafki. Poprawia to poziom bezpieczeństwa, co jest szczególnie istotne w przypadku, gdy jedzenie jest gorące. Warto również wspomnieć, że miseczkę można wstawiać do mikrofalówki (podgrzewanie jedzenia może odbywać się w temperaturze maksymalnie 110 stopni C). Opisywany produkt można myć w zmywarce, co podnosi komfort użytkowania. Istotne jest jednak to, aby przed wstawieniem go do mikrofali lub zmywarki zdemontować podstawę. Miska ma średnicę 15 cm i wysokość 7,5 cm.

Śliniak długość 90 cm

Długi śliniak chroni osobę spożywającą posiłek przez ubrudzeniem się. Jest to produkt przystosowany do osób dorosłych. Posiada on długość 90 cm. Składa się on z trzech warstw. Wodoodporne materiały zmniejszają ryzyko przeciekania. Materiał wierzchni to bawełna. Powłoka chroniąca przed wilgocią znajduje się pod nią. Osłona została wykonana z trwałego, a zarazem odpornego na uszkodzenia tworzywa PVC. Oferowany śliniak występuje w kolorze niebieskim. Może być prany i suszony w temperaturze maksymalnej 40 stopni C.

 • 1 x

  Wodoodporny śliniak dla osoby dorosłej, wykonany z trzywarstwowej tkaniny. Powierzchnia jest wykonana ze 100% bawełny, pod nią znajduje się wykonana z PVC wodoodporna powłoka – zapobiegająca przedostawaniu się wilgoci na ubrania. Długość: 90cm

  49,00 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Kubek z dużymi uchwytami jest idealnym rozwiązaniem dla osób z ograniczoną sprawnościom rąk. Możliwość objęcia uchwytu całą dłonią czy przełożenie jej przez „ucho” zapewnia bezpieczne i wygodne korzystanie z kubka.

  25,00 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Miseczka duża to doskonałe, praktyczne naczynie przeznaczone  dla osób z ograniczoną sprawnością manualną.Dzięki niej  można swobodnie zjeść posiłek bez obawy przed rozlaniem czy zrzuceniem naczynia ze stołu.

  49,00 zł
  W magazynie

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.