Prześcieradło nieprzemakalne 90/140x200 cm + wodoszczelna poszwa na kołdrę + wodoodporna poszewka na poduszkę

Nowy produkt

W skład zestawu wchodzą:

- prześcieradło nieprzemakalne 90/140x200 cm,
- wodoszczelna poszwa na kołdrę,
- wodoodporna poszewka na poduszkę.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

207,00 zł brutto

zamiast 271,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Prześcieradło nieprzemakalne 90/140x200 cm + wodoszczelna poszwa na kołdrę + wodoodporna poszewka na poduszkę, to zestaw idealny dla osób z niekontrolowanym nietrzymaniem moczu.. Wszystkie produkty zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw, które są w pełni odporne na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Podnoszą one standard życia osoby leżącej, czy też chorej. Należy wspomnieć, że oferowany komplet jest również ekonomiczny w zakupie. Wybierając gotowy zestaw mamy pewność, że zaoszczędzimy sporą ilość gotówki. Taka inwestycja opłaca się o wiele bardziej, niż zakup każdego produktu osobno. Najwyższa jakość, a także staranne wykonanie sprawiają, że oferowane towary posłużą niezawodnie przez długie lata.

Prześcieradło nieprzemakalne frotte z bokami 90/140x200 cm

Prześcieradło nieprzemakalne frotte z bokami 90/140x200 cm jest w pełni odporne na oddziaływanie środków odkażających. Solidny materiał pozostaje również obojętny na działanie słabych kwasów oraz zasad. Atestowane tworzywa nie wywołują reakcji alergicznych. Są one również łagodne dla wrażliwej skóry, a więc nie trzeba obawiać się podrażnień. Takie prześcieradło może być wykorzystywane nie tylko w domu, ale również rozmaitych placówkach medycznych, czy też obiektach użyteczności publicznej. Sprawdzi się ono zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci. Jest to produkt, który spełnia rygorystyczne normy oraz standardy.

Wodoszczelny pokrowiec na kołdrę

Wodoszczelny pokrowiec na kołdrę to niezawodna ochrona kołdry. Za jego pomocą stworzymy barierę przed zabrudzeniami i czynnikami zewnętrznymi. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób leżących. Posiadając wodoszczelny pokrowiec na kołdrę możemy mieć pewność, że chory będzie przebywał w komfortowych i higienicznych warunkach. Jest bezbarwny dzięki czemu, po założeniu wierzchniej powłoki nie wywołuje poczucia dyskomfortu. Wykonany jest z materiału antyalergicznego, który spełniają określone standardy. Posiada atest jako materiał ognioodporny. Niewątpliwym plusem jest to, że materiał nie przepuszcza również kurzu i roztoczy.

Opisywany pokrowiec na kołdrę może być prany w pralce ( bez wirowania). Nie wymaga on stosowania specjalistycznych preparatów. Może być wykorzystywany w obiektach medycznych np. szpitalach, sanatoriach, ośrodkach rehabilitacyjnych.

Wodoodporna poszewka na poduszkę

Wodoodporna poszewka na poduszkę nie przepuszcza wody, czy też innych zanieczyszczeń. Została ona wykonana z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu pozostanie w nienaruszonym stanie długie lata. Materiał jest przyjemny dla skóry i nie wywołuje reakcji alergicznych, czy też podrażnień. Warto wspomnieć, że poszewka świetnie chroni poduszkę przed pochłanianiem kurzu, czy też roztoczy. Czyszczenie poszwy jest bezproblemowe i niewymagające. Materiał szybko wysycha, co również stanowi dużą zaletę. Jest to produkt wykonany z materiałów antystatycznych o obniżonej palności.

 • 1 x

  Prześcieradło nieprzemakalne 90/140 x 200 cm z bokami i gumkami Dzianina bawełniano-poliestrowa typu frotte/polichlorek winylu. Odporna na działanie środków odkażających oraz na słabe kwasy i zasady. Nie powoduje alergii i uczuleń.

  108,00 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Wodoodporna poszwa na poduszkę jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym do długotrwałego stosowania w warunkach, gdzie wymagana jest maksymalna ochrona pościeli przed zamoczeniem lub zabrudzeniem. Wykonana jest z miękkiego, antystatycznego tworzywa. Zaprojektowana tak, by całkowicie zabezpieczyć pościel przed zamoczeniem.

  31,00 zł
  W magazynie
 • 1 x
  0 1 2 3 4 1 Opinia(e) 

  Wodoszczelny pokrowiec na kołdrę jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym do długotrwałego stosowania w warunkach, gdzie wymagana jest maksymalna ochrona pościeli przed zamoczeniem lub zabrudzeniem. Wykonana jest z miękkiego, antystatycznego tworzywa. Zapinana na zamek błyskawiczny. Wymiary 160x200 cm.

  132,00 zł
  W magazynie

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.