Nakładka wewnętrzna na talerz + łyżka wyginana + śliniak długość 90 cm

Nowy produkt

W skład zestawu wchodzą:

- nakładka wewnętrzna na talerz,
- łyżka wyginana,
- śliniak długość 90 cm.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

87,00 zł brutto

zamiast 99,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wewnętrzna nakładka na talerz to elastyczna osłonka, którą można założyć na każdy tradycyjny talerz. Osłona na talerz zapobiega przed zsuwaniem się jedzenia z talerza podczas konsumpcji. Trzy zatrzaski zakleszczają się wokół brzegu talerza tworząc wysoką, zaokrągloną do środka ściankę, ułatwiającą nabieranie jedzenia i „wymuszającą” ruch ręki z w kierunku ust.
Rozmiar talerza: 190- 255 mm wewnętrznej średnicy
Obrzeże na talerz można myć w zmywarce
Można używać w mikrofalówce

Łyżka wyginana
Produkt przeznaczony szczególnie dla osób z chorobami reumatycznymi. Główkę łyżki, wykonaną z wysokiej jakości stali, można zginać w dwóch płaszczyznach:

 •     czołowej (prawo – lewo) oraz
 •     strzałkowej (przód – tył).

Bardzo duża trwałość sztućca przy zgięciach .
Rękojeść wykonana jest z czarnego tworzywa, o gładkiej, przyjemnej w dotyku, powierzchni antypoślizgowej.
Rękojeść pasuje zarówno dla osób prawo i leworęcznych.
Sztućce dla niepełnosprawnych można myć w zmywarce lub pod bieżącą wodą.
Waga : 120 g.

Wodoodporny śliniak dla osoby dorosłej, wykonany z trzywarstwowej tkaniny. Powierzchnia jest wykonana ze 100% bawełny, pod nią znajduje się wykonana z PVC wodoodporna powłoka – zapobiegająca przedostawaniu się wilgoci na ubrania. Ostatnia powłoka jest osłoną dla PVC ,dzięki czemu śliniak jest wyjątkowo odporny, a przy tym – wygodny w noszeniu.Śliniak nadaje się do prania i suszenia w temperaturze do 40 C.
Dostępne w kolorze niebieskim.
Długość: 90cm

 • 1 x

  Wewnętrzna nakładka na talerz to elastyczna osłonka, którą można założyć na każdy tradycyjny talerz. Zapobiega przed zsuwaniem się jedzenia z talerza podczas konsumpcji.

  15,00 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Wodoodporny śliniak dla osoby dorosłej, wykonany z trzywarstwowej tkaniny. Powierzchnia jest wykonana ze 100% bawełny, pod nią znajduje się wykonana z PVC wodoodporna powłoka – zapobiegająca przedostawaniu się wilgoci na ubrania. Długość: 90cm

  49,00 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Produkt przeznaczony szczególnie dla osób z chorobami reumatycznymi. Główkę łyżki, wykonaną z wysokiej jakości stali, można zginać w dwóch płaszczyznach: czołowej (prawo – lewo) oraz strzałkowej (przód – tył). Bardzo duża trwałość sztućca przy zgięciach.

  35,00 zł
  W magazynie

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.