Przybornik zakładany na kule + tygodniowy pojemnik na leki 7/3 + teleskopowa szklanka

Nowy produkt

W skład zestawu wchodzą:

- przybornik zakładany na kule,
- tygodniowy pojemnik na leki 7/3,
- teleskopowa szklanka.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

95,00 zł brutto

zamiast 109,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Przybornik zakładany na kule
Prezentowany pojemnik mocowany do kuli to fantastyczny kawałek innowacji, niezastąpiona rzecz dla każdego, kto poruszania się przy pomocy kul.
Przybornik został zaprojektowany przez terapeutę zajęciowego, aby umożliwić osobom poruszającym się przy pomocy kul łokciowych do łatwego przenoszenia małych osobistych rzeczy przy jednoczesnym korzystaniu z obu kul.
Nie utrudnia poruszania się.
Umożliwia przechowywanie i przenoszenie rzeczy osobistych, takich jak: telefon komórkowy, okulary, klucze, butelka wody etc.
Łatwy sposób mocowania za pomocą klipów do dowolnego miejsca na nóżce kuli, umożliwia zawieszenie przybornika na dobranej do swoich potrzeb wysokości.
Prezentuje stylowe, schludne i nowoczesne wzornictwo.
• Pasuje do większości standardowych kul
• Dostępny w kolorze niebieskim
• Zaokrąglona, gładka obudowa jest łatwa do utrzymania w czystości
• Dostarczany w oryginalnym opakowaniu detalicznym
Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Tygodniowy pojemnik na leki 7/3- dozownik  pozwala przygotować nam dawki leków na cały tydzień z podziałem na 3 pory dnia.
Tygodniowy pojemnik na leki 7/3 posiada  7 kasetek,  każda z podziałem na trzy  komory.
Każda komora  jest wyraźnie oznaczona napisami RANO, POŁUDNIE, WIECZÓR. Nie ma niebezpieczeństwa jednorazowego pobrania  leków przeznaczonych na cały dzień gdyż,  każda z  komór  posiada odrębne zamknięcie.
Każda kasetka  jest innego koloru z wypisanym  dniem  tygodnia w języku polskim.
Dzienne kasetki  można przechowywać w specjalnym pojemniku , „wymuszającym” wyjmowanie ich zgodnie z naszym ułożeniem. Jest to szczególnie ważne przy zażywaniu leków tylko  w wybrane dni tygodnia. Po włożeniu leków do pojemników, nie ma możliwości błędnego  wybrania  kasetki na lekarstwa, gdyż przesuwają się one  samoistnie  z góry w dół.
Każda dzienna kasetka na leki może funkcjonować samoistnie-możemy ją włożyć do kieszeni lub torebki  i zabrać  np.  do pracy, by o odpowiedniej porze  przyjąć lek .
Specjalnie wyprofilowany pojemnik na kasetki zabezpiecza przed ich niekontrolowanym  wysunięciem. Nie ma obawy o rozsypanie się kasetek z lekami np. podczas podróży.
Co wyróżnia tygodniowy pojemnik  na  leki 7/3
•    7 pojemników z podziałem na 3 pory dnia
•    pojemnik opisany w języku polskim : dzień tygodnia, pora dnia
•    każda komora posiada oddzielne zamknięcie
•    pojemnik baza
•    wymiary  bazy        9 x 14cm
•    wymiary dziennej  kasetki    8,5 x 2 cm
•    produkt  polski,
•    posiada atest  PZH,
Pojemnik wykonany z tworzywa, kolorowy- czyste, żywe barwy.
Kolor wysyłanego dozownika nie musi odpowiadać kolorowi pojemnika na zdjęciu z oferty na stronie sklepu.Kolory pojemników wybierane są losowo.

Teleskopowo składana szklanka z funkcją przechowywania tabletek. Nieodzowna podczas np. wycieczki, gdy musisz przyjąć lek. Zawiera zasobnik na kilka tabletek.

 • 1 x

  Przybornik został zaprojektowany przez terapeutę zajęciowego, aby umożliwić osobom poruszającym się przy pomocy kul łokciowych do łatwego przenoszenia małych osobistych rzeczy przy jednoczesnym korzystaniu z obu kul.

  59,00 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Teleskopowo składana szklanka z funkcją przechowywania tabletek. Nieodzowna podczas np. wycieczki, gdy musisz przyjąć lek. Zawiera zasobnik na kilka tabletek.

  19,00 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Tygodniowy pojemnik na leki 7/3- dozownik pozwala przygotować nam dawki leków na cały tydzień z podziałem na 3 pory dnia.Tygodniowy pojemnik na leki 7/3 posiada 7 kasetek,  każda z podziałem na trzy  komory. Każda komora  jest wyraźnie oznaczona napisami RANO, POŁUDNIE, WIECZÓR.

  31,00 zł
  W magazynie

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.