Nasadka na sedes z pokrywą + jednorazowe nakładki na sedes + uchwyt na przyssawki

Nowy produkt

W skład zestawu wchodzą:

- nasadka na sedes z pokrywą,
- jednorazowe nakładki na sedes,
- uchwyt na przyssawki.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

119,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Nasadka na sedes z pokrywą
Osobom starszym czy niepełnosprawnym, z ograniczonymi funkcjami motorycznymi, wiele problemów nastręcza niekiedy korzystanie z toalety, między innymi na skutek niemożności swobodnego siedzenia na sedesie o standardowej wysokości. Oferowana przez nas przenośna nakładka na muszlę sedesową znacznie ułatwia korzystanie z toalety, podwyższa bowiem wysokość sedesu do poziomu znacznie wygodniejszego dla użytkownika, w tym wypadku osoby o ograniczonych możliwościach poruszania się.
Ten ortopedyczny środek pomocniczy, jakim jest nasadka na sedes, jest dodatkowo wyposażony w pokrywę, dzięki czemu doskonale pełni tradycyjne funkcje normalnego sedesu zapewniając właściwą higienę w łazience. Nasadka jest estetyczna i lekka, nie sprawia kłopotu zarówno jeśli chodzi o montaż, jak i późniejszą eksploatację oraz utrzymanie w czystości.
Dodatkowym atutem o charakterze konstrukcyjnym jest delikatnie wyprofilowane siedzenie oraz wycięcia w części przedniej i tylnej, które ułatwiają wykonywanie zabiegów higieny intymnej w pozycji siedzącej. Nakładka została zaprojektowana i wykonana także w ten sposób, że można ją umieszczać na niemal wszystkich standardowych muszlach klozetowych, również kompaktowych.
Ponieważ w założeniu jest to nakładka przenośna, jej konstrukcja została dostosowana do opcji wielokrotnego zakładania i zdejmowania. Jest mianowicie wyposażona w tylnej części w dwa uchwyty mocujące, dzięki którym montaż i demontaż nie nastręcza żadnych problemów.
Całkowita długość: 400mm. Szerokość całkowita: 360mm. Otwór: 210 x 265 mm.
Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Jednorazowe higieniczne nakładki na sedes
Każdego dnia miliony ludzi  korzysta z publicznych toalet, w pracy, kawiarni, w podróży czy podczas pobytu w szpitalu.  Badania pokazują, że aż 84% wszystkich publicznych toalet jest zanieczyszczonych. Nie znając nawet statystyk, instynktownie  staramy chronić się  przed bezpośrednim kontaktem z deską sedesową.
Jednorazowe higieniczne nakładki na deskę sedesową, minimalizują ryzyko zakażenia bakteriami i drobnoustrojami występującymi w publicznych toaletach.

 •         nakładka pokrywa całą powierzchnię deski sedesowej
 •         po użyciu sama się spłukuje dzięki specjalnie wykrojonej  części  opuszczanej  do środka toalety
 •         łatwo i szybko się rozpuszcza
 •         ulega biodegradacji

Opakowanie łatwo mieści się w torebce czy kieszeni.W opakowaniu znajduje się 10 sztuk nakładek.
Higieniczne nakładki na sedes to  idealne rozwiązanie dla osób chcących w komfortowych  warunkach korzystać z publicznych toalet w pracy, szkole, szpitalu czy podczas podróży.
Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).


Wielofunkcyjny uchwyt na przyssawki to niezwykle przydatny przedmiot w naszym gospodarstwie domowym. Swoje zastosowanie znajduje wszędzie tam, gdzie nieodzowny jest uchwyt, a nie możemy lub nie chcemy wiercić dziur.
Jego główną zaletą jest bardzo łatwy montaż, wystarczy tylko docisnąć przyssawkę do gładkiej powierzchni i zamknąć zatrzask.Uchwyt utrzymywany jest przez silne podciśnienie (próżnię) wytwarzane pod przyssawkami.
Największą zaletą uchwytu na przyssawki jest to, że możemy ją wszędzie zamocować, wystarczy, że mamy gładką powierzchnię. Znajdzie swoje miejsce zarówno w łazience jako np. asekuracja przy wchodzeniu/wychodzeniu z wanny , w kuchni jako wygodny uchwyt na drzwiach lodówki. Ustawiamy ją tak jak nam pasuje.
Parametry wielofunkcyjnego uchwytu na przyssawki:
Maksymalna nośność przy ustawieniach:

 • pionowe    65 kg
 • poziome    50 kg
 • ukośne    40 kg

Wymiary - 290 x 95 x 80mm
Waga - 210g
Uwaga:

 •     Uchwyt nie jest przystosowany do utrzymania całego ciężaru ciała.
 •     Uchwyt może jedynie wspomagać przy wychodzeniu/wychodzeniu np. z wanny
 •     Przed każdym użyciem sprawdź siłę ssania poprzez pociągniecie. • 1 x

  Przenośna nasadka na sedes z pokrywą  stosowana jest jako ortopedyczny środek pomocniczy, podwyższający sedes do wysokości  dostosowanej do potrzeb użytkownika. Szczególnie polecana dla osób o ograniczonej motoryce ruchowej. Lekka, łatwa w utrzymaniu w czystości; szybki i prosty montaż/demontaż. Dostępna w dwóch wysokościach:10cm i 15 cm.

  0,00 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Jednorazowe higieniczne nakładki na deskę sedesową, minimalizują ryzyko zakażenia bakteriami i drobnoustrojami występującymi w toaletach w pracy, szkole, szpitalu czy podczas podróży. Zawsze możesz je mieć przy sobie w torebce czy w kieszeni.W opakowaniu znajduje się 10 szt. nakładek na sedes.

  3,90 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Wielofunkcyjny uchwyt na przyssawki to niezwykle przydatny przedmiot w naszym gospodarstwie domowym. Swoje zastosowanie znajduje wszędzie tam, gdzie nieodzowny jest uchwyt, a nie możemy lub nie chcemy wiercić dziur.

  62,00 zł
  W magazynie

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.