Ruchoma podstawka do czajnika A + chwytak

Nowy produkt

W skład zestawu wchodzą:

- ruchoma podstawka do czajnika A,
- chwytak.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

138,00 zł brutto

zamiast 168,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Ruchoma podstawka do czajnika A
Ruchoma podstawka do czajnika jest jednym z urządzeń służącym do obsługi dnia codziennego osobom z ograniczoną sprawnością fizyczną.
Ta innowacyjna, kołyskowa podstawka do czajnika przystosowana jest do czajników bezprzewodowych – zasilanych przez podstawę.
Składa się z metalowej podstawy, ramy zabezpieczającej oraz taśmy – rzepa mocującego. Dodatkowo wyposażona jest w automatyczną blokadę cofnięcia się urządzenia podczas przypadkowego puszczenia uchwytu czajnika, chroniąc przed niekontrolowanym rozlaniem wody.
Ruchoma podstawka do czajnika to niezastąpiona pomoc kuchenna dla seniora.
Waga– 1,4 kg.
Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Chwytak praktyczny
Ultra lekki, solidny chwytak, który rozwiąże znaczną część problemów użytkownika mającego problem z mobilnością i siłą rąk. Elementem wyróżniającym chwtak praktyczny pośród innych chwytaków  jest hak umieszczony na główce.
Posiada jedną ruchomą szczękę sterowaną spustem na rączce. Ma główkę z wbudowanym magnesem umożliwiającym podnoszenie małych metalowych przedmiotów jak pinezki, haczyki, igły, spinacze.
Chwytak praktyczny dodatkowo wyposażony jest w haczyk ułatwiający zakładanie ubrań lub przyciąganie przedmiotów.
M - 56 cm

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.