Przyrząd do pielęgnacji stóp + przyrząd do pielęgnacji i masażu ciała + oliwka ochronna MoliCare Skin

Nowy produkt

W skład zestawu wchodzą:

- przyrząd do pielęgnacji stóp,
- przyrząd do pielęgnacji i masażu ciała,
- oliwka ochronna MoliCare Skin.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

95,00 zł brutto

zamiast 105,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Przyrząd do pielęgnacji stóp, to idealne rozwiązanie do codziennej pielęgnacji nóg. Korzystając z niego bez nadmiernego nadwyrężania kręgosłupa i rąk oczyścisz i wymasujesz swoje stopy.
Specjalnie opracowany komplet dwóch szczotek: twardej i miękkiej oraz umocowany pomiędzy nimi masażer stanowi świetnie skomponowany zestaw do pełnej pielęgnacji i masażu stóp.
Przyrząd do pielęgnacji stóp szczególnie  polecany jest dla osób mających problemy z kręgosłupem i ograniczonym zakresem ruchowym.
Przyrząd mocowany jest za pomocą przyssawek.
Dostępny w kolorze błękitnym.
Wymiary: 25 cm x 15 cm.
Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E

Przyrząd do pielęgnacji i masażu ciała z aplikatorem posiada wydłużoną, ergonomiczną rękojeść zakończoną zdejmowanym okrągłym aplikatorem z 19 masującymi kulami.
Zaraz po napełnieniu, zbiorniczka przyrządu balsamem lub innym wybranym przez nas środkiem do pielęgnacji ciała, możemy rozpocząć masaż. Podczas masażu dochodzi do usuwania martwego naskórka, tym samym do poprawy wyglądu skóry. Masaż pobudzając krążenie, sprawia także, że skóra jest bardziej dotleniona i elastyczna.
Główkę aplikatora możemy również założyć na rączkę, dzięki czemu możemy nanieść wybrany środek pielęgnacyjny w trudno dostępne dla nas miejsca na ciele. Przyrząd do pielęgnacji i masażu ciała z aplikatorem szczególnie polecany jest dla osób z ograniczonym zakresem ruchowym.
19 obrotowych kul zapewnia nam przyjemny masaż przez cały czas rozprowadzania środka pielęgnacyjnego. Przyrząd do masażu ciała jest znakomitym sposobem na chwile relaksu, odprężenia i poprawę ogólnego samopoczucia.

Oliwka ochronna MoliCare Skin w spray'u  szczególnie zalecana jest  do pielęgnacji i ochrony przed  odwodnieniem bardzo suchej, cienkiej skóry.

Tworzy film ochronny, chroniąc skórę przed dalszym odwodnieniem. Zawiera m.in. panthenol nawilżający skórę.
Co zyskujemy używając ochronnej oliwki MoliCare Skin w spray'u:

 •     Dostarcza skórze składniki odżywcze, wzmacnia jej funkcję ochronną i przyśpiesza regenerację.
 •     Zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz wysoką ochronę przed wysuszeniem.
 •      Posiada penthenol,  który wyrównuje straty wody i łagodzi wszelkie podrażnienia.
 •      Zawiera olej migdałowy, który odżywia skórę oraz dostarcza lipidy do struktury ściany komórkowej i zapewnia elastyczność.
 •      Wyjątkowa bezpieczna, wskazana do pielęgnacji wrażliwej, suchej, starszej skóry wymagającej szczególnej ochrony.
 •      Spray ułatwia aplikację.

Pojemnik 200 ml.     

*MoliCare Skin zaleca się stosować na mokre ciało, dla lepszego wchłonięcia w skórę. Podczas korzystania z niej pod prysznicem, nie wpływa na śliskości brodzika.

 • 1 x

  Przyrząd do pielęgnacji i masażu ciała z aplikatorem posiada wydłużoną, ergonomiczną rękojeść zakończoną zdejmowanym okrągłym aplikatorem z 19 masującymi kulami. Przyrząd do pielęgnacji i masażu ciała z aplikatorem szczególnie polecany jest dla osób z ograniczonym zakresem ruchowym. Korzystając z niego zapewniamy sobie znakomitym sposób na chwile relaksu...

  37,00 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Przyrząd do pielęgnacji stóp, to idealne rozwiązanie do codziennej pielęgnacji nóg. Korzystając z niego, bez nadwyrężania kręgosłupa oczyścisz i wymasujesz swoje stopy. Polecany dla osób  mających problemy z kręgosłupem i ograniczonym zakresem ruchowym.

  37,00 zł
  W magazynie
 • 1 x

  Oliwka ochronna MoliCare Skinw spray'u  szczególnie zalecana jest  do pielęgnacji i ochrony przed  odwodnieniem bardzo suchej, cienkiej skóry. Zawiera penthenol, który wyrównuje straty wody i łagodzi wszelkie podrażnienia oraz olej migdałowy, który odżywia skórę i zapewnia jej elastyczność. Pojemność 200 ml.

  31,00 zł
  W magazynie

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.