Nowe produkty

Promocje

Płacę przez PayU

Łazienka 

Możesz podnieść komfort kąpieli i wygodę w łazience

Jest 66 produktów.

Subcategories

 • akcesoria do pielęgnacji
 • akcesoria do kąpieli
 • nakładki na sedes

  Nakładka na sedes

  Sklep zyjlatwiej.pl oferuje szeroką gamę nasadek na sedes. Znajdziecie tu Państwo nakładki zróżnicowane pod względem wysokości, materiału z jakiego są wykonane, sposobu montowania: zakładane bezpośrednio na muszlę sedesową jak i wolnostojące.


  Posiadamy nakładki zarówno stałej wysokości jak i z możliwością ich regulacji. Duża rozpiętość wysokości produktu (6 cm -17 cm) pozwala nam na precyzyjne dobranie nakładki na sedes w zależności od potrzeb użytkownika.


  Niektóre modele wyposażone są w ruchome podłokietniki ułatwiające siadanie/wstawanie. Przy wyborze nasadki wolnostojącej mamy dodatkową możliwość zróżnicowania wysokości przodu i tyłu nakładki, co znacznie podnosi komfort korzystania z produktu.

 • uchwyty łazienkowe

  Oferta naszego sklepu skierowana jest do osób starszych lub dotkniętych niepełnosprawnością. Nie byłaby ona kompletna, gdyby nie znalazły się w niej specjalne uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych. Każdy z nich cechuje się ogromną wytrzymałością. Co więcej, każdy z proponowanych Państwu uchwytów łazienkowych dla niepełnosprawnych został wyprofilowany z najwyższą starannością, dzięki czemu czynności, takie jak korzystanie z toalety lub kąpiel w wannie, będą dla osób potrzebujących zdecydowanie łatwiejsze, a co najważniejsze – w pełni bezpieczne. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych przeznaczone do użycia na wannę, jak i poręcze uchylne czy wielofunkcyjne uchwyty na przyssawki.

 • fotele wannowe

  Wykonywanie codziennych czynności, takich jak branie prysznica bądź kąpiel w wannie, to dla osób niepełnosprawnych i starszych duże wyzwanie. Z tego względu warto zaopatrzyć łazienki naszych bliskich w wygodne siedziska do wanny lub na wannę, dzięki którym będą oni czuli się podczas kąpieli nie tylko komfortowo, lecz także bezpiecznie. Każde z naszych siedzisk do wanny bądź na wannę zostało skonstruowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Produkty dostępne na zyjlatwiej.pl mają dobrze wyprofilowane oparcia oraz specjalne uchwyty, dzięki czemu wykonywanie czynności higienicznych staje się zdecydowanie łatwiejsze oraz wygodniejsze. Siedziska do wanny i na wannę, które oferujemy Państwu w naszym sklepie, to gwarancja najwyższych standardów.

 • krzesełka i ławeczki

  Krzesło toaletowe i toaletowo - prysznicowe

  Prezentowane Państwu meble toaletowe w grupie Łazienka należą do najwyższej klasy sprzętu dla osób starszych i niepełnosprawnych. Są przyjazne dla użytkownika jaki i jego opiekuna. Na specjalną uwagę naszych Klientów zasługują meble toaletowe do łazienki, w tym m.in. krzesło toaletowe, krzesełko pod prysznic, taboret, siedzisko do wanny i niezwykle wygodne siedzisko na wannę. Każdy z oferowanych Państwu produktów został skonstruowany z wyjątkową starannością. Ergonomiczny kształt krzesełka prysznicowego czy toaletowo-prysznicowego zapewnia wygodę i bezpieczeństwo w czasie czynności toaletowych. Podobną gwarancję daje siedzisko prysznicowe oraz siedzisko do wanny.

  Meble toaletowe do łazienki - najwyższy standard naszych produktów

  Każdy taboret czy siedzisko do wanny bądź na wannę, jak również krzesło łazienkowe – prysznicowe lub toaletowe, prezentują najwyższą jakość wykonania. Modułowa budowa, możliwość regulacji wysokości (z opcją zróżnicowania wysokości przód - tył) rodzaj materiału z jakiego są wykonane, łatwość w utrzymaniu czystości oraz komfort ich użytkowania dowodzą o ich wysokim standardzie. W swej ofercie posiadamy łazienkowe krzesełko prysznicowe oraz krzesełko toaletowo prysznicowe renomowanej szwedzkiej firmy Etac, specjalizującej się w produkcji sprzętu dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na zakup krzesła toaletowego, taboretu, krzesła pod prysznic czy siedziska łazienkowego do wanny bądź na wannę, gwarantujemy, że codzienne czynności związane z osobistą toaletą wykonywane przy użyciu naszych mebli toaletowych okażą się znacznie prostsze, a co równie ważne – bezpieczniejsze.

 • wanny i podnośniki...

  Wanna dla niepełnosprawnych

  Zakup wanny dla osoby niepełnosprawnej ruchowo wiąże się często z bardzo dużym wydatkiem, dlatego warto zapoznać się z tańszą, ale równie praktyczną alternatywą dla niepełnosprawnych.

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu zyjlatwiej.pl, w której znalazła się pneumatyczna wanna do kąpieli chorego. To bezpieczne i wygodne rozwiązanie zarówno dla opiekuna jak i jego podopiecznego. Nowatorska mobilna wanna dla niepełnosprawnych zapewnia, że kąpiel osoby niesprawniej ruchowo, nie mogącej skorzystać ze standardowej wanny czy prysznica, może być też przyjemna i bezpieczna, bez stresu i zbędnego wysiłku.

  Lekka i poręczna wanna do mycia osób niepełnosprawnych ruchowo może być rozłożona bezpośrednio na łóżku chorego. Jej konstrukcja i materiał z jakiego jest wykonana, zapewnia komfort kąpieli. Samo rozłożenie jak i późniejsze złożenie nie stanowią najmniejszego kłopotu. Czas jaki musimy poświęcić na rozłożenie/złożenie to zaledwie kilka minut.

 • wózki...

  Wózek toaletowy

  W asortymencie sklepu internetowego zyjlatwiej.pl znajdziecie Państwo specjalistyczne wózki toaletowo-prysznicowe przeznaczone dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dzięki nim codzienna toaleta oraz wiele innych czynności związanych np. z przemieszczaniem podopiecznego, stanie się bardziej komfortowe i płynne. To duże ułatwienie zarówno dla chorych, jak i dla opiekunów. Wózek toaletowo-prysznicowy jest produktem zapewniającym bezpieczeństwo i wygodę. W zależności od potrzeb oferujemy modele wyposażone w wygodne siedziska, oparcia, ruchome podłokietniki i podnóżki. Jako jedyni posiadamy wózek toaletowo-prysznicowy z wycięciem w  tylnej części siedziska, które jest bezspornym udogodnieniem wspomagającym utrzymanie higieny intymnej u podopiecznego.

  Prysznic i toaleta

  Wielofunkcyjny charakter wózków toaletowych  i toaletowo-prysznicowych pozwala na ich wykorzystywanie zarówno podczas korzystania z toalety, jak i pod prysznicem. Wysokiej klasy wodoodporny materiał oraz elementy antypoślizgowe zapewniają  bezpieczne i długie użytkowanie, co szczególnie jest istotne w wypadku produktów kupowanych do ośrodków pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym. Budowa sprzętu sprawia, że jest on funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Modele wyposażone w zdejmowane podłokietniki oraz podnóżki dodatkowo ułatwiają pracę opiekunom przy jednoczesnym  podniesieniu stopnia bezpieczeństwa użytkownika, zwłaszcza podczas wsiadania/schodzenia z wózka.

  Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi propozycjami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 • ochraniacze
 • inne pomoce
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 66 elementów