Ochraniacze do kąpieli

Właściwa ochrona opatrunku czy gipsu to podstawa. Szczególne zagrożenie stanowi woda. To właśnie ona może trwale uszkodzić opatrunek. Właśnie dlatego warto jest zakupić ochraniacze do kąpieli. Występują one zarówno w wersji na rękę  jak i na nogę. Dodatkowo są  różnej długości  Każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Warto wspomnieć, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty zaufanych marek, co zmniejsza ryzyko nieudanego zakupu.

Wodoodporne osłonki na gips

Każdy ochraniacz na gips czy opatrunek do kąpieli jest w pełni wodoodporny. Ponadprzeciętna szczelność chroni przed przedostaniem się wilgoci do opatrunku. Opisywane ochraniacze do kąpieli są idealne dla tych, którzy chcą zagwarantować sobie maksimum swobody oraz komfortu. Bez zbędnych utrudnień można wziąć kąpiel w wannie, czy też skorzystać z kąpieli. Oczywiście ochraniacz na gips do kąpieli można stosować wielokrotnie. Po użyciu wystarczy jedynie go osuszyć. Jest to inwestycja, która opłaca się najbardziej. Profesjonalne ochraniacze do kąpieli zapewniają o wiele wyższą wygodę  niż osłonki wykonane samodzielnie.

Ochraniacze do kąpieli – szeroki wybór produktów

Ochraniacze do kąpieli występują w wielu różnych wariantach. Wszystko zależy od tego, gdzie znajduje się gips. Można znaleźć osłonki na rękę do łokcia, rękę do barku, nogę do kolana, nogę do biodra. Ze względów higienicznych warto podkreślić, że każdy ochraniacz na gips do kąpieli powinien być użytkowany wyłącznie przez jedną osobę. Produkty charakteryzują się wysoką trwałością, a więc nie trzeba obawiać się ich przedwczesnego uszkodzenia lub zniszczenia.

Szukaj...
Kategorie
Promocja

Wszystkie produkty z kategorii:

 • Ochraniacze do kąpieli

  Ochraniacze do kąpieli

  29,00  z VAT Wybierz opcje

  Wszyscy, którzy kiedyś mieli założony gips lub bandaż wiedzą jak ciężko wziąć prysznic lub choćby umyć się bez zamoczenia opatrunku. Proponowany mankiet zabezpiecza opatrunek przed zamoczeniem.

 • Ochraniacze do kąpieli dla dzieci

  Ochraniacze do kąpieli dla dzieci

  69,00  z VAT Wybierz opcje

  Ten wygodny i 100% wodoodporny ochraniacz sprawi, że użytkownik beż żadnego problemu zażyje kąpieli bądź skorzysta z prysznica.

 • Ochraniacze do kąpieli Deluxe

  Ochraniacze na gips do kąpieli Deluxe

  69,00 89,00  z VAT Wybierz opcje

  Wodoodporny ochraniacz na opatrunek/gips  po założeniu na chronione miejsce sprawia, że użytkownik bez najmniejszej obawy może spokojnie zażywać kąpieli bądź korzystać z prysznica. Ta ochrona na opatrunek jest wielokrotnego użytku.

  Ochraniacz dostępny jest  w czterech modelach:

  • ręka do łokcia
  • ręka do barku
  • noga do kolana
  • noga do biodra
Koszyk
Scroll to Top