Pieluchomajtki

Pieluchomajtki dla dorosłych

Pieluchomajtki dla dorosłych są przeznaczone do pielęgnacji osób nietrzymających moczu czy stolca w stopniu średnim oraz ciężkim. Są doskonałą alternatywą dla zwykłych pampersów. Zwykle polecane są osobom starszym. Jednak mogą być również stosowane przez osoby młode. Na przykład przez kobiety po porodzie, które na skutek cesarskiego cięcia czy też innych komplikacji mają problemy z trzymaniem moczu. Pieluchomajtki mogą być pomocne z radzeniem sobie z nocnym moczeniem się u dzieci. Pieluchomajtki dla dorosłych na noc pozwalają pozbyć się stresu związanego z możliwością wystąpienia jakiejś „wpadki”.

Z czego wykonane są pieluchomajtki?

Pieluchomajtki wykonane są ze specjalnej włókniny, która przepuszcza powietrze i wilgoć, zapewniając skórze właściwy komfort. Dodatkowo mają miękkie włókna w pasie biodrowym. Wykazują neutralne dla skóry pH (5,5) oraz antybakteryjne właściwości, które zapewniają wysoki poziom ochrony w miejscach narażonych na podrażnienia czy odparzenia stref intymnych. Ponadto wkład chłonny kieruje wilgoć do jego wnętrza, zabezpieczając w ten sposób przed zawilgoceniem, a elastyczne ściągacze z wewnętrznymi zakładkami chronią przed wyciekami na boki. Z kolei zawarty w pieluchomajtkach, w postaci specjalnych cząsteczek, superabsorbent powstrzymuje wydzielanie się amoniaku, przez co skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo pieluchomajtki zabezpieczone są odpowiednią elastyczną folią zewnętrzną, posiadającą wskaźnik wilgotności.

Pieluchomajtki dla dorosłych doskonała cena

Dzięki anatomicznym kształcie oraz super chłonnym wkładzie pieluchomajtki dostępne w naszym sklepie zapewniają wysoki komfort podczas ich użytkowania — wygląd i wygoda podobna jak w przypadku zwykłej bielizny. Pieluchomajtki dla dorosłych są dostępne w wersji dla kobiet oraz mężczyzn w różnych rozmiarach w zależności od  modelu — XS, S, M, L, XL. W ofercie naszego sklepu znajdują się różne rodzaje pieluchomajtek MoliCare, które są idealne zarówno dla osób leżących, jak i mobilnych z różnym stopniem nietrzymania moczu. Doskonale przylegają do ciała i są bardzo wygodne. Oferujemy pieluchomajtki MoliCare w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pieluchomajtki dla dorosłych Mobile mogą być samodzielnie zakładane oraz zdejmowane przez pacjenta, dzięki czemu może samodzielne korzystać z toalety, dając mu tym samym większy komfort również psychiczny.

Z kolei pieluchomajtki na noc są zalecane przy najwyższym stopniu nietrzymania moczu, które świetnie sprawdzają się również w przypadku pacjentów nadpobudliwych oraz wymagających stałej opieki, jak też jako idealne zabezpieczenie podczas snu.

W naszym sklepie dostępne są również nowoczesne pieluchomajtki anatomiczne, dostosowane do mężczyzn. Są one przeznaczone dla mężczyzn borykających się z problemami nietrzymania moczu lub stolca w stopniu średnim. Pieluchomajtki MoliCare Premium for men zapewniają dyskrecję oraz wysoki komfort ich użytkowania. Zaleca się ich stosowanie wraz z elastycznymi majtkami wielokrotnego użytku MoliCare Premium Fixpants w celu lepszego mocowania wkładu oraz lepszego dopasowania do kształtów ciała.

Szukaj...
Kategorie
Promocja

Wszystkie produkty z kategorii:

Koszyk
Scroll to Top