Bielizna ochronna

Szukaj...
Kategorie
Promocja

Wszystkie produkty z kategorii:

 • Elastyczne majtki mocujące Hartmann

  Elastyczne majtki mocujące Hartmann

  21,00 25,00  z VAT Wybierz opcje

  Elastyczne majtki siatkowe MoliCare Premium Fixpants gwarantują bezpieczne i pewne mocowanie wkładów chłonnych oraz pieluch anatomicznych. Dedykowane zarówno dla osób leżących jak i mobilnych.

 • Gumowe majtki dla dorosłych na basen

  Gumowe majtki basenowe dla dorosłych

  132,00  z VAT Wybierz opcje

  Wodoodporne spodenki dla dorosłych do basenu – ochrona na pieluchy do basenu. Wodoodporne spodenki wykonane ze zmiękczonego polimeru nadają się zarówno do pielęgnacji nietrzymania moczu, jak i stolca.  Szczególnie polecane osobom „pampersowanym” korzystającym z  rehabilitacji wodnej. Ta wodoszczelna ochrona na pieluchy do basenu zapewnia komfort i poczucie czystości – chroni przed wymianą płynów.

 • Majtki Moli Pants Comfort

  Majtki Moli Pants Comfort

  15,00 21,01  z VAT Wybierz opcje

  Elastyczne majtki siatkowe do umocowania wkładów oraz pieluch anatomicznych. Niezawodne, higieniczne i bezproblemowe umocowanie wszelkiego rodzaju wkładów chłonnych dla kobiet i mężczyzn. Dostępne w 4 rozmiarach: S, M, L i XL.
  W opakowaniu znajduje się 5 sztuk majtek.

 • Piżama jednoczęściowa zapinana na plecach_zyjlatwiej.pl

  Piżama jednoczęściowa z zamkiem w kroczu (materiał dresowy)

  209,00  z VAT Wybierz opcje

  Jednoczęściowa piżama-dres wykonana jest z dzianiny (95% bawełna 5% poliester) – ciepłego i mocnego materiału Produkt można polecić wszystkim, którzy preferują ciepły ubiór ale i dla tych, którzy mających tendencje do niszczenia lub rozrywania noszonych ubrań

 • Piżama jednoczęściowa zapinana z tyłu z zamkiem w kroku_zyjlatwiej.pl

  Piżama jednoczęściowa z zamkiem w kroku

  179,00  z VAT Wybierz opcje

  Wszyty zamek na plecach oraz rozdzielny zamek biegnący przez całą wewnętrzną długość nogawek umożliwiają wygodną wymianę  pieluchy bez konieczności całkowitego rozbierania podopiecznego. Dodatkowo specjalne zabezpieczenie końcówki zamka blokuje możliwość samoistnego rozpięcia zamka.

 • Piżama jednoczęściowa_zyjlatwiej.pl

  Piżama jednoczęściowa zapinana z tyłu

  199,00  z VAT Wybierz opcje

  Piżama jednoczęściowa z zamkiem na plecach to nie tylko wygodny strój do codziennego użytku przez osoby starsze,  to także produkt polecany dla osób z chorobą Alzheimera, niepełnosprawnych ze skłonnościami do nadpobudliwych zachowań, rozbierania się czy zdejmowania pieluch.

 • Piżama-jednoczęściowa zapinana na plecach_zyjlatwiej.pl

  Piżama jednoczęściowa-jersey

  175,00  z VAT Wybierz opcje

  Piżama jednoczęściowa dla dorosłych polecana jest dla osób starszych, niepełnosprawnych, przewlekle chorych, w tym na chorobę Alzheimera i inne schorzenia o charakterze dementywnym. Szczególnie sprawdza się w opiece nad chorymi ze skłonnościami do odkrywania się, niekontrolowanego rozbierania  i ściągania pieluch.

Koszyk
Scroll to Top
Skip to content