Nowe produkty

 • Dozownik na leki 2XL
  Dozownik na leki 2XL

  Cotygodniowe rozkładanie pigułek w pojemniku na leki 2XL pozwala nam...

  29,00 zł
 • Zestaw do kąpieli SANSUWELL
  Zestaw do kąpieli SANSUWELL

  Zestaw SANSUWELL do kąpieli posiada ergonomicznie wyprofilowany uchwyt z...

  139,00 zł
 • Gilotyna do tabletek Apex
  Gilotyna do tabletek Apex

  Gilotyna do tabletek Apex  to idealne  urządzenie do podziału tabletek....

  17,00 zł
 • DuoSept AG+
  DuoSept AG+

  DuoSeptAG+ to rewolucyjna, opatentowana formuła łącząca dwa wysoce...

  35,00 zł

Promocje

Kuchnia

Pomoce kuchenne dla seniora- produkty dostępne w kategorii Kuchnia przeznaczone są dla osób starszych, osób z ograniczoną sprawnością fizyczną, które poszukują rozwiązań ułatwiających im bezpieczne przygotowanie posiłków i ich samodzielne spożywanie.

Szczoteczka i przyrząd do obierania warzyw, ergonomiczne sztućce, uniwersalna deska z przyssawkami są bardzo pomocne przy przygotowywaniu posiłków przez osoby starsze. Ruchoma podstawka do czajnika oraz chwytak do gorących talerzy ochronią nas przed poparzeniem.

Grupa profilowanych kubków, talerzy z antypoślizgowym spodem czy sztućce wyginane umożliwią nam bezpieczne i bezstresowe spożywanie posiłków. Nakładka wewnętrzna jak i zewnętrzna na talerz ochroni nasz posiłek przed zsuwaniem się z niego. Śliniak zaś zabezpieczy nasze ubranie lub pościel, jeżeli osoba jest karmiona w łóżku przed zabrudzeniem.

Nieodzowne w kuchni otwieracze do słoików, kartonów, puszek czy podkładki antypoślizgowe też zajdziesz w ofercie sklepu żyj łatwiej.pl.

Każdemu przyda się stolik do łózka. Nasz sklep dla seniora zyjlatwiej.pl ma ich kilka modeli w swej ofercie.Tu znajdziesz przydatne pomoce kuchenne dla seniora i osób z ograniczoną sprawnością fizyczną.

Kuchnia Jest 62 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów