Nowe produkty

Promocje

Nieprzemakalny ochraniacz na materac - zapewnij skuteczną osłonę

W ofercie sklepu zyjlatwiej.pl znajdziecie Państwo wysokojakościowe ochraniacze na materac, które osłaniają przed zamoczeniem i ewentualnym powstawaniem plam. Najlepszej jakości produkty charakteryzują się wodoodpornością oraz oddychającymi materiałami, które są paroprzepuszczalne. Dzięki temu ochraniacze na materac nie powodują odparzeń i pomagają utrzymać sterylną czystość. Są łatwe w użytkowaniu – można je wielokrotnie prać i sterylizować. Taka osłona na materac z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno do użytku prywatnego, jak i w specjalistycznych ośrodkach dla osób niepełnosprawnych lub seniorów. Nieprzemakalny ochraniacz na materac to gwarancja zapobiegania przenoszeniu zakażeń, co jest bardzo istotne w opiece nad chorymi i starszymi.

Ochronne podkłady na łóżko

Wśród asortymentu znajdziecie Państwo nie tylko ochraniacze na materac, ale też wiele różnej wielkości podkładów na łóżko oraz nieprzemakalne prześcieradła. Produkty wykonane są z miękkiego, antystatycznego tworzywa i zapewniają pełen komfort w łóżku. Zarówno podkłady, jak i każde oferowane przez nas prześcieradło wodoodporne są w pełni przyjazne i antyalergiczne. Podkłady na łóżko chronią materac przed zabrudzeniami, a jednocześnie charakteryzują się tym, że są całkiem obojętne dla skóry i układu oddechowego. Dzięki miękkiemu materiałowi są przyjemne dla chorych i osób starszych. Podkłady ochronne na łóżko oraz prześcieradło nieprzemakalne dobrze utrzymują się na materacu, co znacząco wpływa na komfort ich używania. Można korzystać z nich w domach prywatnych, do ochrony materaca zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Również w ośrodkach pomocy społecznej i placówkach służby zdrowia korzysta się z naszych podkładów ochronnych lub prześcieradeł wodoodpornych.

Zachęcamy do sprawdzania nieprzemakalnych ochraniaczy i podkładów zabezpieczających łóżko oraz pościel. Każda osłona na materac, podkład oraz prześcieradło wodoodporne zakupione na zyjlatwiej.pl to gwarancja najwyższego komfortu.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów