krzesełka i ławeczki 

krzesełka i ławeczkiJest 31 produktów.

Krzesło toaletowe i toaletowo - prysznicowe

Prezentowane Państwu meble toaletowe w grupie Łazienka należą do najwyższej klasy sprzętu dla osób starszych i niepełnosprawnych. Są przyjazne dla użytkownika jaki i jego opiekuna. Na specjalną uwagę naszych Klientów zasługują meble toaletowe do łazienki, w tym m.in. krzesło toaletowe, krzesełko pod p...

Krzesło toaletowe i toaletowo - prysznicowe

Prezentowane Państwu meble toaletowe w grupie Łazienka należą do najwyższej klasy sprzętu dla osób starszych i niepełnosprawnych. Są przyjazne dla użytkownika jaki i jego opiekuna. Na specjalną uwagę naszych Klientów zasługują meble toaletowe do łazienki, w tym m.in. krzesło toaletowe, krzesełko pod prysznic, taboret pod prysznic, siedzisko do wanny i niezwykle wygodne siedzisko na wannę. Każdy z oferowanych Państwu produktów został skonstruowany z wyjątkową starannością. Ergonomiczny kształt krzesełka prysznicowego czy toaletowo-prysznicowego zapewnia wygodę i bezpieczeństwo w czasie czynności toaletowych. Podobną gwarancję daje siedzisko prysznicowe oraz siedzisko do wanny.

Meble toaletowe do łazienki - najwyższy standard naszych produktów

Każdy taboret pod prysznic czy siedzisko do wanny bądź na wannę, jak również krzesło łazienkowe – prysznicowe lub toaletowe, prezentują najwyższą jakość wykonania. Modułowa budowa, możliwość regulacji wysokości (z opcją zróżnicowania wysokości przód - tył) rodzaj materiału z jakiego są wykonane, łatwość w utrzymaniu czystości oraz komfort ich użytkowania dowodzą o ich wysokim standardzie. W swej ofercie posiadamy łazienkowe krzesełko prysznicowe oraz krzesełko toaletowo prysznicowe renomowanej szwedzkiej firmy Etac, specjalizującej się w produkcji sprzętu dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na zakup krzesła toaletowego, taboretu, krzesła pod prysznic czy siedziska łazienkowego do wanny bądź na wannę, gwarantujemy, że codzienne czynności związane z osobistą toaletą wykonywane przy użyciu naszych mebli toaletowych okażą się znacznie prostsze, a co równie ważne – bezpieczniejsze.

Krzesło pod prysznic dla niepełnosprawnych

Wysokiej klasy krzesło pod prysznic wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu higieny osób niepełnosprawnych, a także tych z ograniczoną możliwością ruchową. Proponowane przez nas produkty spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy. Są solidne i wytrzymałe, dzięki czemu pozostaną w nienaruszonym stanie długie lata. Należy również wspomnieć o tym, że są to modele całkowicie bezpieczne dla użytkownika. Nie ma więc ryzyka, że osoba o ograniczonej sprawności spadnie, czy też zsunie się z krzesła. Godne uwagi jest chociażby składane krzesło pod prysznic.

Każde krzesełko pod prysznic znajdujące się w naszej ofercie posiada głębokie i szerokie siedzisko, co znacząco zwiększa komfort użytkowania. Posiadamy zarówno krzesłko pod prysznic dla dziecka, jak również siedzisko dla niepełnosprawnych. Warto również wspomnieć, że dostępne są modele ze specjalnymi wycięciami, które ułatwiają higienę miejsc intymnych.

Wybierz nasze krzesło pod prysznic

Siedzisko pod prysznic z uchwytami zapewnia pewny chwyt podczas mycia, a także siadania, czy też wstawania. Podłokietniki to również ogromne wsparcie dla przedramion. W asortymencie posiadamy także krzesło pod prysznic bez podłokietników — będzie to dobry wybór dla osób cierpiących na otyłość. Funkcję uchwytów pełnią tutaj specjalne otwory.

Proponowane przez nas krzesełko pod prysznic jest funkcjonalne, a zarazem bezproblemowe w eksploatacji. To spore wsparcie podczas opieki nad osobą starszą, czy też niepełnosprawną. Wybierając siedzisko pod prysznic o modułowej budowie, mamy pewność, że jego montaż to zaledwie kilka minut. Nie potrzebujemy do tego specjalnych narzędzi. Posiadamy siedzisko pod prysznic składane, a także montowane do ściany.

Oferowane przez nas krzesła pod prysznic są w stu procentach odporne na oddziaływanie wilgoci. Nie trzeba więc obawiać się, że specyficzne warunki eksploatacji negatywnie wpłyną na parametry produktu.

Więcej
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.