uchwyty łazienkowe 

uchwyty łazienkoweJest 11 produktów.

Oferta naszego sklepu skierowana jest do osób starszych lub dotkniętych niepełnosprawnością. Nie byłaby ona kompletna, gdyby nie znalazły się w niej specjalne uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych.

Każdy z nich cechuje się ogromną wytrzymałością. Co więcej, każdy z proponowanych Państwu uchwytów łazienkowych dla niepełnosprawnych został wypr...

Oferta naszego sklepu skierowana jest do osób starszych lub dotkniętych niepełnosprawnością. Nie byłaby ona kompletna, gdyby nie znalazły się w niej specjalne uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych.

Każdy z nich cechuje się ogromną wytrzymałością. Co więcej, każdy z proponowanych Państwu uchwytów łazienkowych dla niepełnosprawnych został wyprofilowany z najwyższą starannością, dzięki czemu czynności, takie jak korzystanie z toalety lub kąpiel w wannie, będą dla osób potrzebujących zdecydowanie łatwiejsze, a co najważniejsze – w pełni bezpieczne.

W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych przeznaczone do użycia na wannę, jak i poręcze uchylne czy wielofunkcyjne uchwyty na przyssawki.

Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych

Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych mogą znacząco podnieść standard codziennego życia. To właśnie dzięki ich roli jaką odgrywają w łazience, utrzymanie optymalnego poziomu higieny będzie łatwiejsze. Mogą one zostać zamontowane w okolicy wanny, czy też prysznica. Wspomagają przemieszczanie się, podnoszenie czy siadanie  osoby ograniczonej ruchomo. Zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z armatury sanitarnej. Proponowane uchwyty do wanny dla seniora pochodzą od najlepszych producentów, którzy cieszą się pozytywną opinią nawet wśród najbardziej wymagających użytkowników.

Certyfikowane materiały uchwytów łazienkowych

Uchwyty łazienkowe znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane z certyfikowanych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Cechują się one ponadprzeciętną wytrzymałością. Są w pełni odporne na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia, co przekłada się na wyjątkową żywotność. To najlepsza inwestycja na długi czas. Wysoka trwałość gwarantuje również bezpieczeństwo eksploatacji. Nie trzeba obawiać się, że uchwyt ulegnie uszkodzeniu w najmniej spodziewanym momencie,

Prosty i bezinwazyjny montaż uchwytów łazienkowych

Uchwyty do wanny dla seniora są proste i szybkie w montażu. Mamy modele , które nie wymagają wiercenia otworów w ścianie. Posiadają mocne przyssawki, które wystarczy jedynie przymocować do powierzchni płytek. Inne uchwyty łazienkowe posiadają specjalne systemy montażowe, co zapewnia wyższą swobodę użytkowania. Można umieścić je w n dowolnym położeniu. W ofercie nie brakuje również produktów połączonych ze stopniami. Są one wyjątkowo wygodne dla osób, które cierpią na urazy układu ruchu.

Uchwyty do wanny dla seniora - wysoka stabilność

Prawidłowo zamontowane uchwyty do wanny dla seniora nie zmieniają swojego położenia podczas użytkowania. Nie trzeba więc obawiać się, że konstrukcja przesunie się pod wpływem ciężaru ciała. Osoba dokonująca montażu powinna jednak sprawdzić, czy przebiegł on pomyślnie. Stabilna konstrukcja jest w pełni ergonomiczna, a także bezproblemowa w eksploatacji. Warto dodać, że w dowolnym momencie można ją po prostu zdemontować.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych oraz osób ograniczonych ruchowo występują w wielu różnych wariantach. Właśnie dlatego znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Opisywane produkty zapewniają najwyższy poziom komfortu, swobody oraz bezpieczeństwa.

Korzystne ceny uchwytów łazienkowych

Proponowane uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych dostępne są w okazyjnych cenach. Za kilkadziesiąt złotych można zakupić model uniwersalny, który sprawdzi się w niemal każdej sytuacji. Bardziej zaawansowane uchwyty (np. połączone ze stopniami) są nieco droższe, jednak są lepiej przystosowane do potrzeb użytkownika. Wybór zależy wyłącznie od osobistych potrzeb.

Estetyczny wygląd uchwytów łazienkowych

Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych zostały wykonane z troską o najmniejsze detale. To produkty o nowoczesnym, a zarazem minimalistycznym designie. Będą świetnie pasować do każdej aranżacji. Nie wpływają na wystrój pomieszczenia.

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.