fotele wannowe 

fotele wannoweJest 3 produktów.

Wykonywanie codziennych czynności, takich jak branie prysznica bądź kąpiel w wannie, to dla osób niepełnosprawnych i starszych duże wyzwanie. Z tego względu warto zaopatrzyć łazienki naszych bliskich w wygodne siedziska do wanny lub na wannę, dzięki którym będą oni czuli się podczas kąpieli nie tylko komfortowo, lecz także bezpiecznie. Każde z n...

Wykonywanie codziennych czynności, takich jak branie prysznica bądź kąpiel w wannie, to dla osób niepełnosprawnych i starszych duże wyzwanie. Z tego względu warto zaopatrzyć łazienki naszych bliskich w wygodne siedziska do wanny lub na wannę, dzięki którym będą oni czuli się podczas kąpieli nie tylko komfortowo, lecz także bezpiecznie. Każde z naszych siedzisk do wanny bądź na wannę zostało skonstruowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Produkty dostępne na zyjlatwiej.pl mają dobrze wyprofilowane oparcia oraz specjalne uchwyty, dzięki czemu wykonywanie czynności higienicznych staje się zdecydowanie łatwiejsze oraz wygodniejsze. Siedziska do wanny i na wannę, które oferujemy Państwu w naszym sklepie, to gwarancja najwyższych standardów.

Siedziska do wanny

Siedziska do wanny zostały zaprojektowane z myślą o osobach z ograniczoną  sprawnością ruchową. Jest to doskonałe rozwiązanie  także dla seniorów. Solidnie wykonane siedzisko do wanny może znacząco podnieść komfort codziennego życia. Jest to ułatwieniem nie tylko dla użytkownika, ale również opiekuna. Należy dodać, że konstrukcje występują w wielu różnorodnych wariantach. Ułatwia to znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Siedzisko do wanny dla niepełnosprawnej ruchowo osoby umożliwia jej bezpieczną  i wygodną kąpiel. Codzienna toaleta  nie będzie stanowiła już żadnego wyzwania.

Wytrzymałe siedziska do wanny

Proponowane siedziska do wanny są wykonane z certyfikowanych tworzyw. To właśnie dzięki temu można się cieszyć z korzystania z nich przez długi okres czasu z zachowaniem bezpieczeństwa i wygody. Jest to najlepsza opcja dla tych, którzy pragną zainwestować w jakość. Każde siedzisko do wanny wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Zagrożenia nie stanowi również wilgoć. Nie powoduje ona procesów korozyjnych, gdyż siedziska do wanny dla niepełnosprawnych produkowane są z tworzyw sztucznych, a części metalowe malowane proszkowo. Żywotne konstrukcje zapewniają nie tylko wyjątkową trwałość, ale również komfortowe użytkowanie. Szeroki wybór ułatwia znalezienie wariantu odpowiedniego dla siebie.

Wygodna pielęgnacja ciała z siedziskiem do wanny

Utrzymanie optymalnego poziomu higieny to podstawa. Siedziska do wanny sprawiają, że osoba o ograniczonej sprawności nie będzie potrzebować pomocy podczas mycia. Dzięki temu czynność ta może odbywać się bez naruszenia prywatności. Oczywiście siedziska są również pomocne w przypadku osób niepełnosprawnych. Ważne jest to, że  zapewniają bezpieczeństwo. Dodatkowym plusem jest komfort użytkownika. Należy zaznaczyć, że wszystkie proponowane konstrukcje są odporne nawet na wysokie obciążenia. Spełniają aktualnie obowiązujące normy oraz standardy.

Bezproblemowy montaż i demontaż siedziska do wanny

Siedzisko do wanny dla niepełnosprawnych można zamontować szybko i bezproblemowo. Relatywnie niska waga stanowi tutaj wielki atut. Przeniesienie krzesełka do wanny nie stanowi najmniejszego kłopotu.  Kolejnym plusem jest fakt, że nie zajmuje dużo miejsca. Może być  przechowywane w dowolnym miejscu. Siedzisko do wanny dla niepełnosprawnych pasuje do zdecydowanej większości wanien. Nie trzeba więc obawiać się, że konstrukcja będzie zbyt wąska lub szeroka. Warto wspomnieć o możliwości regulacji bocznych uchwytów. Znacząco ułatwia to zamocowanie siedziska.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Fotel wannowy INOX jest nieocenioną pomocą dla seniorów, osób chorych i niepełnosprawnych podczas codziennej pielęgnacji ciała. Wskazany dla pacjentów z ograniczonym potencjałem ruchowym, dla których wejście do wanny i precyzyjne umycie ciała w pozycji siedzącej lub stojącej jest dużą trudnością. 

  419,00 zł
  W magazynie
 • Fotel obrotowy posiada wyjmowane podłokietniki oraz regulowane stabilizatory boczne zapewniające bezpieczne mocowanie na wannie. Posiada on konstrukcję stalową zabezpieczoną antykorozyjnie oraz masywne siedzisko z tworzywa.

  865,00 zł
  W magazynie
 • Siedzisko z wycięciem stanowi bardzo dobrą pomoc łazienkową dla seniorów lub osób mniej sprawnych ruchowo. Jego zaletą jest wyprofilowane wycięcie umożliwiające  wykonywanie czynności higienicznych miejsc intymnych.

  219,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Siedziska do wanny są nie tylko funkcjonalne, ale również trwałe. Dzięki zastosowaniu certyfikowanych tworzyw posłużą one przez długie lata. Zniosą nawet najczęstsze użytkowanie. Doskonałe parametry przekładają się na komfort eksploatacji. Jest to najlepsza propozycja dla wymagających. Oczywiście siedzisko do wanny dla niepełnosprawnych posiada ergonomiczną konstrukcję. Na uwagę zasługują antypoślizgowe nakładki, które podnoszą poziom bezpieczeństwa.

Proste czyszczenie siedziska

Siedziska do wanny łatwo utrzymać w czystości. Istotne jest to, aby robić to systematycznie. Wszystko po to, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii, czy też drobnoustrojów. Powierzchnię siedziska wystarczy jedynie przetrzeć ogólnie dostępnymi środkami czystość  oraz wytrzeć do sucha. W błyskawicznym tempie wyeliminujemy wszelkie zabrudzenia, która powstały podczas użytkowania. Trzeba dodać, że siedzisko do wanny dla niepełnosprawnych nie rysuje powierzchni sanitariatu. Nie trzeba więc obawiać się zniszczeń.

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.