fotele wannowe 

fotele wannoweJest 3 produktów.

Wykonywanie codziennych czynności, takich jak branie prysznica bądź kąpiel w wannie, to dla osób niepełnosprawnych i starszych duże wyzwanie. Z tego względu warto zaopatrzyć łazienki naszych bliskich w wygodne siedziska do wanny lub na wannę, dzięki którym będą oni czuli się podczas kąpieli nie tylko komfortowo, lecz także bezpiecznie. Każde z n...

Wykonywanie codziennych czynności, takich jak branie prysznica bądź kąpiel w wannie, to dla osób niepełnosprawnych i starszych duże wyzwanie. Z tego względu warto zaopatrzyć łazienki naszych bliskich w wygodne siedziska do wanny lub na wannę, dzięki którym będą oni czuli się podczas kąpieli nie tylko komfortowo, lecz także bezpiecznie. Każde z naszych siedzisk do wanny bądź na wannę zostało skonstruowane z dbałością o najdrobniejsze detale. Produkty dostępne na zyjlatwiej.pl mają dobrze wyprofilowane oparcia oraz specjalne uchwyty, dzięki czemu wykonywanie czynności higienicznych staje się zdecydowanie łatwiejsze oraz wygodniejsze. Siedziska do wanny i na wannę, które oferujemy Państwu w naszym sklepie, to gwarancja najwyższych standardów.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.