Basen do mycia głowy

AL0150

Nowy produkt

Basen do mycia głowy to  idealne rozwiązanie dla osób myjących włosy w łóżku! Wygodna pozycja głowy,ramion w czasie mycia włosów i to wszystko bez rozlewania wody.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 1 - liczba ocen

Oceny
0 1 2 3 41
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

89,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Dmuchany basen do mycia głowy to idealne rozwiązanie dla osób, które muszą mieć myte  włosy  w łóżku! Idealna pozycja głowy i ramion w czasie mycia głowy, a to wszystko bez rozlewania wody. Dwukomorowy basen do mycia głowy ma tubową budowę zapewniającą ochronę przed rozlaniem wody. Zestaw zawiera wąż odprowadzający wodę.Wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewnia lata niezawodnej użyteczności.

W celu ułatwienia obsługi, ma dwie komory powietrzne, z których każda posiada swój otwór do dmuchania.

Idealne rozwiązanie dla opiekunów osób niepełnosprawnych.

Rozmiary: 660 x 610 x 150 mm.

W zestawie ręczna pompka do pompowania basenu.

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Dla kogo basen do mycia głowy?

Nadmuchiwany basen do mycia głowy doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy chcemy podnieść komfort życia osoby niepełnosprawnej. Należy pamiętać, że utrzymanie prawidłowego poziomu higieny jest kwestią priorytetową. Dmuchany basen pozwala umyć głowę bez wychodzenia z łóżka. Jest to wygodne nie tylko dla chorego, ale również opiekuna. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór basenów i pryszniców do mycia głowy, więc z pewnością każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. Warto podkreślić, że proponowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie od znanych i zaufanych producentów. Spełniają one wszelkie niezbędne normy oraz standardy, dzięki czemu ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne.

Wysokiej klasy miska basen do mycia głowy pozostanie w nienaruszonym stanie długie lata. Certyfikowane tworzywa nie wywołują podrażnień, czy też reakcji alergicznych. Cechują się one także ponadprzeciętną trwałością i odpornością na uszkodzenia. Wielką zaletą jest również błyskawiczne rozłożenie oraz złożenie basenu. Możemy zrobić to w dowolnym momencie, gdyż cały proces zajmie nam kilka minut.

Nowoczesny basen do mycia głowy — gwarancja zadowolenia

Nowoczesny basen do mycia głowy gwarantuje wygodne podparcie głowy oraz ramion. Warto podkreślić, że jest on niezwykle stabilny, dzięki czemu nie trzeba obawiać się rozlania wody. Dla osoby chorej mycie głowy stanie się relaksem.
Przed użyciem należy nadmuchać komorę powietrzną. Podczas tego zadania doskonale sprawdza się pompka ręczna (dołączona do zestawu). Basen wsuwamy pod głowę osoby chorej. Po umyciu głowy należy odprowadzić wodę za pomocą specjalnego węża odprowadzającego wodę. Następnie osuszamy powierzchnię basenu i spuszczamy powietrze. Złożony basen do mycia głowy zajmuje bardzo mało miejsca, co ułatwia jego przechowywanie.
Proponowane dwukomorowe baseny do mycia głowy wyróżniają się innowacyjną budową oraz posiadają doskonałe opinie. Każda komora pompowana jest oddzielnie, co zwiększa wygodę użytkowania. Produkty znajdujące się w naszej ofercie dostępne są w wyjątkowo korzystnych cenach, dzięki czemu niemal każdy może pozwolić sobie na zakup.

Powiązane wpisy na blogu

Recenzje Recenzje (1)

Recencji: 1 - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
Ocena: 0 1 2 3 4

basen do mycia głowy jest wybawieniem, jeżeli chcemy zadbać o higienę osoby leżącej, łatwiej i bezpieczniej można umyć głowę osobie starszej


Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.