Zestaw pielęgnacyjny Beauty

OL0152

Nowy produkt

Myjka do ciała, grzebień na rękojeści, uchwyt wielofunkcyjny to zestaw pielęgnacyjnym do ciała Beauty. Szczególnie polecany osobom o ograniczonej sprawności ruchowej do codziennej pielęgnacji ciała. Zestaw pielęgnacyjny Beauty to produkt renomowanej szwedzkiej firmy ETAC, specjalizującej się w produkcji akcesoriów do pielęgnacji dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

129,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

W zestawie pielęgnacyjnym do ciała Beauty znajdziemy myjkę do ciała na długiej rączce, grzebień na rękojeści, uchwyt wielofunkcyjny. Szczególnie polecany osobom o ograniczonej sprawności ruchowej do codziennej pielęgnacji ciała. Zestaw pielęgnacyjny Beauty to produkt renomowanej szwedzkiej firmy ETAC, specjalizującej się w produkcji sprzętu dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Ergonomicznie zaprojektowana myjka na długiej rączce umożliwia dokładne umycie całego ciała. Szczególnie polecana dla osób z ograniczonym zakresem ruchowym barku i rąk.                    

Zdejmowane elementy czyszczące myją efektywnie, nie wchłaniając jednocześnie wody. Owalny uchwyt posiada powierzchnię umożliwiającą pewny chwyt. Nowy, atrakcyjny wygląd oraz wysoka jakość wykonania sprawia, że jego używanie to wygoda i przyjemność.                                        

Elementy czyszczące wykonane są z nylonu który można prać w pralce w temperaturze 60ºC.

Grzebień na rękojeści  to  produkt ułatwiający czesanie włosów . Jest on tak wyważony, by maksymalnie wykorzystać siłę przy minimalnym wysiłku i napięciu ręki, ramienia, barku. Owalny uchwyt posiada antypoślizgową, przyjemną w dotyku powierzchnię umożliwiającą pewny chwyt. Grzebień długi jest tak wygięty, by podążać za kształtem głowy. Oznacza to, że  grzebień na rekojeści, można prowadzić po głowie nie tracąc siły i nie wykonując zbyt obszernych ruchów.

Używanie pilniczka do paznokci, maszynki do golenia o cienkiej rączce u osób z dysfunkcjami palców dłoni jest zwykle niemożliwe. Uchwyt wielofunkcyjny jest tu rozwiązaniem. Dwustronny uchwyt wielofunkcyjny można wykorzystać do wielu innych przedmiotów, z których korzystamy każdego dnia. Do szerszego końca uchwytu można włożyć szczoteczkę do zębów lub maszynkę do golenia. Ergonomicznie wyprofilowany uchwyt  sprawi, że mocne i bezpieczne trzymanie w dłoni tych i innych  przedmiotów o cienkiej rękojeści, nie będzie już problemem.

 

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.