Grzebień na rękojeści

OL0201

Nowy produkt

Ergonomicznie zaprojektowany grzebień na rękojeści to  produkt przeznaczony dla osób z ograniczonym zakresem ruchowym rąk. Długi grzebień posiada owalną, antypoślizgową rączkę, która zapewnia pewny chwyt i rękojeść umożliwiającą czesanie włosów bez nadmiernego unoszenia ręki.Dzięki niemu bez wysiłku można zadbać o włosy.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Ergonomicznie zaprojektowany grzebień na rękojeści to  produkt przeznaczony dla osób z ograniczonym zakresem ruchowym rąk. Dzięki niemu bez wysiłku można zadbać o włosy. Długi grzebień posiada owalną, antypoślizgową rączkę, która zapewnia pewny chwyt i rękojeść umożliwiającą czesanie włosów bez nadmiernego unoszenia ręki. Długi grzebień na rękojeści jest tak wyprofilowany, by podczas czesania podążał za kształtem głowy.

Długość: 37 cm

Waga:90 g

Oryginalny produkt firmy Etac.

Grzebień na rękojeści jest jednym z elementów zestawu pielęgnacyjnego Beauty, szwedzkiej firmy Etac.

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.